k0alaa

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. szeptember 18.

Tartós, jól fed, és mégsem ül bele a ráncokba. Én kipróbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni arcomra, de azt kell hogy mondjam, a kezemmel tudtam a legszebb hatást elérni vele. Majdnem minden nap haszálom, 1 tubus körülbelül 2 hónapig tart ki nekem. Többször is próbáltam áttérni másik korrektorra, de végül mindig ehez tértem vissza.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. szeptember 18.

Tartós, nem kenődik, könnyű vele dolgozni, ára is kedvező. Egyedül a hozzá tartozó ecset nem nyerte el a tetszésemet, de másik ecsetet használva tökéletes.

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2019. szeptember 2.

Régóta használom ezt a terméket, nekem jól bevált közép barna hajamra. Több árnyalatukat is kipróbáltam már, és mindig szép lett a végeredmény. 2 dolog amire figyeljetek, mielőtt használnátok: Egyik, hogy szinte minden esetben sötétebb lesz a végeredmény elsőre mint a képen, de pár hajmosással később már halványul. A másik, hogy ez inkább egy tartós hajfesték, teljesen nem fog kikopni (legalábbis nekem..),de c-vitaminos hajpakolás hamar kiszedte. Könnyű használni, főleg nedves hajon, egyenletesen eloszlik és puha lesz tőle a haj.