k0alaa

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2019. november 24.

3 hete kezdtem el használni, eddig tetszik. Hamar beszívódik a bőrbe, nem ragad, de mégis érzem hogy hidratál. Nyárra szerintem tökéletes, télre azért az én bőröm ennél intenzívebb hidratálót kíván. Eddig 5 csillag nekem ez az termék.

UPDATE: Annyira megszerettem, hogy újra vettem. És nagy meglepetésemre, kipattogtam nagyon( először nem gondoltam hogy a krém miatt). Abba hagytam pár hétre a használatát, majd mikor rendbe jött újra a bőröm, megint el kezdtem kenni vele az arcom. 1 hét múlva piros, apró, pattanás- szerű kiütések jöttek ki rajtam, amik borzasztóan viszkettek. Sajnos nem fogom tudni így elhasználni.. Közben kiderült, egyik barátnőm is pontosan így járt ezzel a termékkel.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. szeptember 18.

Tartós, jól fed, és mégsem ül bele a ráncokba. Én kipróbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni arcomra, de azt kell hogy mondjam, a kezemmel tudtam a legszebb hatást elérni vele. Majdnem minden nap haszálom, 1 tubus körülbelül 2 hónapig tart ki nekem. Többször is próbáltam áttérni másik korrektorra, de végül mindig ehez tértem vissza.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. szeptember 18.

Tartós, nem kenődik, könnyű vele dolgozni, ára is kedvező. Egyedül a hozzá tartozó ecset nem nyerte el a tetszésemet, de másik ecsetet használva tökéletes.