k0alaa

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. augusztus 4.

Régóta kerestem már olyan vízálló szempillaspirált, ami nem potyog le a szemem alá, ha vízbe megyek. Nekem ez tökéletesen bevált. Gyorsan szárad, szempilla göndörítő után szépen tartja a pillák ívét, több rétegben pedig műszempilla hatású ( nekem ez is bejön). Lemosása kicsit macerás, de ez minden vízállónál elmondható szerintem.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2019. november 24.

3 hete kezdtem el használni, eddig tetszik. Hamar beszívódik a bőrbe, nem ragad, de mégis érzem hogy hidratál. Nyárra szerintem tökéletes, télre azért az én bőröm ennél intenzívebb hidratálót kíván. Eddig 5 csillag nekem ez az termék.

UPDATE: Annyira megszerettem, hogy újra vettem. És nagy meglepetésemre, kipattogtam nagyon( először nem gondoltam hogy a krém miatt). Abba hagytam pár hétre a használatát, majd mikor rendbe jött újra a bőröm, megint el kezdtem kenni vele az arcom. 1 hét múlva piros, apró, pattanás- szerű kiütések jöttek ki rajtam, amik borzasztóan viszkettek. Sajnos nem fogom tudni így elhasználni.. Közben kiderült, egyik barátnőm is pontosan így járt ezzel a termékkel.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. szeptember 18.

Tartós, jól fed, és mégsem ül bele a ráncokba. Én kipróbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni arcomra, de azt kell hogy mondjam, a kezemmel tudtam a legszebb hatást elérni vele. Majdnem minden nap haszálom, 1 tubus körülbelül 2 hónapig tart ki nekem. Többször is próbáltam áttérni másik korrektorra, de végül mindig ehez tértem vissza.