K1Ani

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem

Kallos Botaniq Superfruits Sampon

Kallos Botaniq Superfruits Sampon
2019. október 26.

Szerettem volna egy olcsó, de lehetőleg könnyen beszerezhető sampont vásárolni. Legtöbbször rendelni szeretek, jobban meg tudom fontolni a döntést, INCI elemzés stb. is belefér. Mivel tusfürdőt már vettem a márkától és azok egész jók voltak, így rávettem magam, hogy kipróbáljak egy sampont is. Sajnos ez pénz kidobás volt!
Zsírosítja a hajat, tehát ha nincs nagyon száraz hajad akkor nem fog tetszeni. Alig lehet kimosni a hajból, valamint olyan érzésem van, mintha egy szappan lenne felhígítva (arra gondolok, hogy vannak folyékony szappan DIY receptek a neten, amikor lereszelik a szappant és azt hígítják fel...) és azzal mosnék hajat. (Használok szilárd sampont és az sokkal kellemesebb érzés, sokkal könnyedebb a habja, jobban tisztít is stb.)

Yves Saint Laurent Glossy Stain

Yves Saint Laurent Glossy Stain
2019. május 25.

Most próbáltam ki egy mini verziót, nekem annyira híg hogy ha nem dolgozok vele akkor sajnos csúnya foltos lenne, ecsete pici nem nehéz vele dolgozni, de tartóssága hát, nem érdemes enni inni mellette :D szép fénye van, nem ragad pigmentált, teljes áron 10 ezer ft körül tuti nem venném meg

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. április 4.

3100Ftért szereztem be Iherb oldalról, és ilyen áron szuper, de teljes áron 4-5 ezer ftért szerintem drága. Hoola bronzerrel hasonlítottam össze egy blogbejegyzésben hamarosan közzé is teszem, de ahhoz képest mondjuk olcsóbb és nagyon hasonlítanak arcon. kicsit sárgás, de szépen építhető, illata nekem ha nem lenne se lenne gond, de azaz "ecset" Minek?? 11 g azért jó adag (az említett társához képest). Nagyon puha, jól eldolgozható, bronzer árnyalt se sötét

1 ÖSSZETEVŐ