K1Ani

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 20 eladás
Megnézem

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum
2021. augusztus 5.
(!)

Tesztelésre kaptuk. Nagyon (idősebb korosztálynak ajánlom) nőies elegáns erős illat,de az árához képest nem olyan tartós, inkább akkor másik márka különlegesebb illatát választanám.

Kallos Botaniq Superfruits Sampon

Kallos Botaniq Superfruits Sampon
2019. október 26.

Szerettem volna egy olcsó, de lehetőleg könnyen beszerezhető sampont vásárolni. Legtöbbször rendelni szeretek, jobban meg tudom fontolni a döntést, INCI elemzés stb. is belefér. Mivel tusfürdőt már vettem a márkától és azok egész jók voltak, így rávettem magam, hogy kipróbáljak egy sampont is. Sajnos ez pénz kidobás volt!
Zsírosítja a hajat, tehát ha nincs nagyon száraz hajad akkor nem fog tetszeni. Alig lehet kimosni a hajból, valamint olyan érzésem van, mintha egy szappan lenne felhígítva (arra gondolok, hogy vannak folyékony szappan DIY receptek a neten, amikor lereszelik a szappant és azt hígítják fel...) és azzal mosnék hajat. (Használok szilárd sampont és az sokkal kellemesebb érzés, sokkal könnyedebb a habja, jobban tisztít is stb.)

Yves Saint Laurent Glossy Stain

Yves Saint Laurent Glossy Stain
2019. május 25.

Most próbáltam ki egy mini verziót, nekem annyira híg hogy ha nem dolgozok vele akkor sajnos csúnya foltos lenne, ecsete pici nem nehéz vele dolgozni, de tartóssága hát, nem érdemes enni inni mellette :D szép fénye van, nem ragad pigmentált, teljes áron 10 ezer ft körül tuti nem venném meg