kabocika

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paul Mitchell Shampoo Two Mélytisztító Sampon

Paul Mitchell Shampoo Two Mélytisztító Sampon
2020. augusztus 19.

Külföldi weboldalak pozitív véleményei alapján vásároltam online fodrászkellékes boltban nagy reményekkel, hogy nekem is olyan hatásos lesz, mint másoknak. Sajnos ugyanúgy zsírosít és nehezíti a vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamat, mint az olcsóbb, hasonló típusú hajra való verziók. Nekem nem korpás a hajam, így nem tudom azon segít-e, de minden más szempontból ha lehetne 0 csillagot adnék - látva az összetevőket is - számomra szinte értékelhetetlen kategóriájú termék, sajnos teljes pénzkidobás volt.

Redken Oil Detox Sampon Zsíros Fejbőrre és Hajra

Redken Oil Detox Sampon Zsíros Fejbőrre és Hajra
2020. augusztus 19.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem, elég borsos áron, amit nem bántam volna, ha végre megoldás lenne a vékonyszálú, rendkívül gyorsan zsírosodó hajamra. Jelenleg Syoss, Biohair, Santé samponok kombinálásával ott tartok, hogy reggeli hajmosást követően másnap estig vállalható a hajam. Azonban ezzel a samponnal még ennyit sem bír ki, nemhogy másnap reggelre, de szinte már estére elnehezül és zsíros hatást kelt. A textúrája, illata sem kellemes számomra (a lányomat egy rossz fogkrémre emlékezteti:) , amikkel ki is békülnék, ha hatásos lenne, de sjanos egyáltalán nem az, sem hatásban, sem minőségnben, sem ár-érték arányban.

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate
2020. augusztus 19.

Sajnos nekem csalódás, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket az elmúlt 2 hónapban, amióta reggel-este használom, a még nem túl mély ráncaim egyelőre nem változtak. Valahogy más az állaga a többi szérumhoz viszonyítva, de megszokható, viszont illatmentes, ami pozitívum.
Úgy szerettem volna, ha teljesül, hogyha nem is 7nap, de mondjuk 1 -2 hónap után a bőröm fiatalabbnak látszik a használatától, de sajnos nem látom a hatását! Ráadásul a csavaros kupak nem működik megfelelően, állandóan félre csavarodik, amikor be szeretném zárni, szerintem vmilyen konstrukciós hibája van a záró kupaknak. Mindezzel együtt számomra ez megint egy nem megfelelő ár-érték arányú felső kategóriás termék:(