kabocika

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél
2021. július 22.

A gél állaga megfelelő, illatmentes, nem allergizál, nem fénylik a bőröm a használata után, a csomagolása visszafogott, ízléses. Ennyi a pozitívum.
Kb. 1 hónapja használom, de semmilyen hatása nincs, nem hidratál, nem feszesít, számomra nem teljesít semmit amit ígér.. Ráadásul a flakon végén mindig összecsomósodik a gél.
Elhasználom, de csak az eddigi arcápolási rutinomat és termékeimet kiegészítve.
A termék túlárazott, zéró hatással :(

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. március 31.

Szeretem a TO termékeket. Amikor először kipróbáltam, nem éreztem a WOW hatást, amit akkor a koromnak (46) tulajdonítottam. Elhasználtam egy üveggel és úgy gondoltam, nem veszem újra. Aztán valahogy "el kezdett hiányozni", úgy tűnt valahogy mégis többet tud a hasonló termékekhez képest, finomított a mimikai ráncokon, bár még nem annyira mélyek. Emellett nem irritál, illatmantes és tudtam rá rétegezni, beszívta a bőröm. Hidratálást és rugalmasságot tekintve nekem kevés, de ezt mással pótolom. A fentiek alapján újravettem és még fogom is a jövőben, nekem bevált:)

Nivea Cream Sensitive Tusfürdő

Nivea Cream Sensitive Tusfürdő
2021. március 16.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Kellemes az illata, selymes az állaga, nem irritál, számomra tökéletes, ezért mindig újraveszem:)