Kaboo

Regisztráció dátuma: 2018. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule
2018. április 17.

Három és fél hónap minden napi használat után írom a véleményt.
( azt hiszem tökéletes másolata az estee lauder-nek) utóbbiból min. 4 üveggel elkentem.
Helyes az üveg, én szeretem a pipettas adagolokat. Utazott is már velem bírta a strapat.
Mindegy mennyire kímélő, hidrataló tonic-ot használok kicsit mindig feszül a bőröm, meg essencia után is, rosszabb napokon. Ezt a feszulest azonnal megoldja. Ha nem jönne a többi réteg utána (próbáltam) akkor sem lenne szaraz a bőröm.
Nem érzek illatot. Kissé géles, nyálkás erzetu. Azonnal beszivodik. Nem hagy réteget. Nyugtat hidratal, tömörít!?😃 egészségesebb szebb borkep. Hosszútávú hasznalatnal jönnek ki a pozitívumai jobban. Instant hatást nem ad, már a nyugtatason hidratalason kívül ami nem csak instant.
Biztos alap egy rutinban. Nekem állandó része lesz a továbbiakban is. Merem ajánlani bármilyen bőr típusra és Annak aki nem egyejszakas kalandot hanem hosszú párkapcsolatot keres😄

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2018. április 16.

Nem haj növekedés miatt vettem. Az utóbbi időben egyre több hajszál maradt a kefeben, ezért vettem. Erre használt is kevésbé hullik.
És ami plusszba meglepi, nem hogy nem zsirositotta a fejborom, de majdnem egy hétig bírja egy mosassal a hajam.
Borzasztóan szokott fájni a fejborom, hosszú és sűrű a hajam és egy nap lofarok után meg a fejem is megfajdul, zseniális a cucc, mert mintha könnyebb lenne vagy nem is tudom😃 de sokkal kevésbé faj a fejborom.
Megérte!

Anastasia Beverly Hills Concealer

Anastasia Beverly Hills Concealer
2018. április 16.

Meglepődtem, hogy még csak fel sem volt töltve.
Amikor megvettem félre tettem, valahogy fura volt az illata az állaga ráadásul olyan tunkolós aztán elfogyott minden korrektorom és hozza nyúltam. És nagyon bejött nem is értem mert dobtam félre.
Kemény igényes műanyag tegely.
Tempera szaga van😲 de nem irritalta a szemem és nem is zavar
Iszonyat sűrű. Döbbenet. De csodasan el lehet dolgozni. Amíg nem fixalom puderrel össze is gyűlik de puderrel meg sem moccan.
Totálisan fed tényleg! Abszolút elfedi a sötét karikakat.
Számtalan korrekt őrt próbáltam nem szarit címszó alatt, haat szoszo. Viszont ő tényleg nem szárított. Megérdemli az öt csillagot. És nagyon nagyon világos színben is van👍

1 ÖSSZETEVŐ