kacer

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás
2013. december 20.

Az iszapos verzióval nem veszi fel a versenyt de kellemesen csalódtam benne. Az illata nekem nagyon nem tetszik, viszont nagyon kellemes puha lesz tőle a bőröm. A lemosás valóban nehézkes kicsit de ennyi baj legyen. 4csillag az illata miatt

Balea Urea Ajakápoló

Balea Urea Ajakápoló
2013. december 19.

Tegnap az utolsó cseppet is kifacsartam a Carmexemből és munka előtt beszaladtam a Dm-be, de mivel csak a zsebem melyen csilingelő pár érme volt a birtokomban, gondoltam kipróbálom és pozitívan csalódtam! Teljesen jól hidratál, nekem nem marad meg a számon (mondjuk nem is cserepes). Az illata elmegy, az íze nem túl jó de hát nem is enni vettem ;) Újra csak azért nem venném mert elköteleztem magam az előbb említett társának :)

Ahava Men Ránctalanító Hidratálókrém SPF15

Ahava Men Ránctalanító Hidratálókrém SPF15
2013. december 18.

Elkötelezett híve vagyok az Ahava márkának és összetevői miatt beszereztem ezt a példányt is. Egy hete használom viszont elsőre kicsit csalódott vagyok, mert ha reggel indítom vele a napot akkor úgy vettem észre, hogy eléggé zsírosít! Pumpás a kiszerelése amivel a probléma az, hogyha kattanásig lenyomom akkor kb. 3napra elegendő krém távozik a tégelyből!(szóval csak óvatosan)! az illata isteni, gyorsan felszívódik de amint említettem nekem zsíros érzést kelt a bőrön. Hosszútávú használatáról hamarosan beszámolok :)