kacibog83

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. július 4.

15-ös, heatwave nevű árnyalatban kaptam meg, amit rögtön ki is próbáltam, először a kezeimen. A szín már alapból telitalálat volt számomra, az ecsettel pedig könnyű volt a felvitel. Gyors a száradási ideje, 2 rétegben kellően fed, a tartósságát tekintve alaplakk nélkül megfelelő volt. (3-4 napot bírt ki) Alaplakkal is tesztelem majd, de anélkül is jól teljesít. Valószínű, hogy ha szerelembe esek egy másik árnyalattal, akkor meg fogom vásárolni.

Oriflame OnColour Körömlakk

Oriflame OnColour Körömlakk
2020. június 8.

Csodálkoztam, hogy még nincs vélemény erről a lakkról, miközben jó ideje kapható már. Jön a nyár, gondoltam veszek két vidám árnyalatot belőle: egyik a peach pink, a másik pedig juicy peach. A világosabb árnyalatot próbáltam eddig, tettem alá alaplakkot is, majd egy rétegben felvittem rá a peach pinket. Jó az ecset kialakítása, könnyű vele dolgozni, a szín is tetszetős: korallos barack. A száradás normális időn belül végbement, azt viszont láttam, hogy kellene a második réteg is, mert picit csíkoz. Nem volt időm a újabb réteg felvitelére-szárítására, gondoltam majd másnap. Másnap nem kellett újabb réteget kennem rá, mert némelyik köröm végén már elkezdett pattogzani, úgy, hogy háztartási munkát nem is végeztem, csak néhányszor kezet mostam... Azt azért hozzáteszem, hogy az alaplakk nem oriflame-s volt, hanem egy másik katalógusos alaplakk, ami eddig szuperül működött a saját termékcsaládja lakkjaival. (Még a háztartási munkálatokat is jól bírta.) Azért még kisérletezgetek vele továbbra is, nem szeretném, ha végül csak a lábkörmeim festésére kellene elhasználni. Egyelőre 3 csillagot adok neki, de majd visszajövök, ha további tapasztalatokkal gazdagodom.
Update: Jelentem, Oriflame-s alaplakkal, illetve 2 rétegben felkenve jobban teljesít. Gyomláltam, mosogattam és még utána is vállalható volt, tehát az alapokon sok múlik: azonos gyártó termékei működnek jól egymással. Mindössze amiatt nem adok maximális csillagszámot, mert még 2 réteg után sem fed makulátlanul. Ez a vélemény továbbra is a peach pink árnyalatra érvényes, a másik, sötétebb színű lakkot is értékelem majd, miután teszteltem.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2020. június 8.

Annyira sokan dicsérték és láttam is a barátnőmön, hogy milyen szép végeredményt lehet vele elérni, így gondoltam, teszek egy próbát. Érdekes módon, nekem akkor kezdett látványosabb hatást nyújtani, amikor már 2-3 hónapja használatban volt, vagyis kidobás előtt nem sokkal.(Akkor meg már hajlamos a göbösödésre...) Eleinte nem voltam tőle elragadtatva, mert egyáltalán nem ívelte a szögegyenes pilláimat. (A jól bevált spirálom keféje hajlított, ami azért picit göndörít is.) Egyébként mellette szóljon, hogy szép fekete színe van a festéknek, egész nap kitart és este lemosni sem nehéz. Itt nem a spirállal van gond, hanem az én pillaszerkezetemmel. :D A vége felé egyébként amiatt is lett használhatóbb számomra, mert a festék sűrűsége lehetővé tette, hogy jobban "belekapaszkodjon" a kefe a pilláimba és kissé megemelje azokat. Összességében véve, jó kis termék, a teljes árát túlzásnak tartom, viszont akció keretében elfogadható áron is hozzá lehet jutni.

1 MÁRKA