kacibog83

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Oriflame Miss Giordani Floral EDP

Oriflame Miss Giordani Floral EDP
2024. április 17.

A katalógus illatosított oldalán másabb volt az illat, természetesen ott jobban tetszett. Kifújás után az jutott eszembe, hogy ez az illat nagyon hasonlít egy másik parfümhöz, történetesen az Infinitához (legalábbis az én bőrömön). Az összetevőket lusta voltam összenézni, hogy van-e benne azonosság, de számomra eléggé egyforma lecsengésűek. Sajnos magamon az Infinita sem tetszik, így ez az illat sem igazán, de ez ugye egyéni preferencia kérdése. A tartóssága is gyenge, így pozitívumként egyedül a parfüm színét említeném. 😄

Yves Rocher Metamorphose Intense Szempillaspirál

Yves Rocher Metamorphose Intense Szempillaspirál
2024. április 1.

Örömmel próbáltam ki a spirált, melyet ajándékba kaptam vásárlás mellé. Első alkalommal nem voltam lenyűgözve a hatásától, szinte olyannak éreztem, mintha beszáradt volna a festék a tubusba. A további használat során azonban egyre jobban működött, megemelte az egyenes, vékony szálú szempilláimat, (a sörtés kefe a sűrű festékkel tökéletesen bele tudott kapaszkodni a szálakba). Végül úgy használtam el, hogy ezt vittem fel első rétegnek, utána az évek óta bevált spirálommal mentem át és így szuper végeredményt értem el. A nagy kefefej miatt néha felkentem egy kis festéket a felső szemhéjamra is, így emiatt sem vásárolnám meg, ezt leszámítva jó kis termék, de maradok a jól bevált szempillaspirálomnál.

Oriflame Possess Absolute EDP

Oriflame Possess Absolute EDP
2024. március 29.

Nagyon kellemes, egyedi illatvilága van. Nőies, friss, vidám, én évszaktól függetlenül szeretem hordani. Jól hidratált bőrön tartósabb, bár ettől függetlenül napközben legalább egyszer frissíteni szoktam a parfümöt. (Az üvege is tetszetős számomra, bár ez nem szokta befolyásolni az értékelésemet.)

1 MÁRKA