kacibog83

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1
2019. november 3.

A sok-sok szépséges, cuki csomagolású, mennyeien finom illatú tusfürdők "tengeréből" kénytelen voltam kievickélni, miután állandóan visszatért a fürdést követő bőrviszketésem, pedig nem érzékeny a bőröm. (Ettől függetlenül, a mai napig iszonyú nehéz megálljt parancsolnom magamnak a drogériák hatalmas tusfürdős polcai előtt állva, illetve a katalógusban levő különféle tusfürdők illatosított oldalait szaglászva, hogy ne vegyek egyet... :( )Mindenesetre, miután megvettem ezt a fürdetőt, azóta nincs viszketés :), ráadásul olyan kis diszkrét illata van, hogy így nem unok rá többszöri használat után sem. Gondoltam, ha a babáknak nem árt, akkor nekem is jó lesz. Samponként egyszer próbáltam, de nem igazán vált be, viszont nem is arra a célra vásároltam. Ha elfogy, nagy eséllyel újra fogom venni, illetve lehet, hogy a márka többi darabjai közül választok egy másikat. Árkategóriában is nagyon jó kozmetikum, örülök, hogy rátaláltam.

Avon True Ultra Volume Szempillaspirál

Avon True Ultra Volume Szempillaspirál
2019. október 1.

Mivel a narancs tubusos avonos spirál nekem nagyon bevált, gondoltam, teszek egy próbát ezzel is, mert ennek is klasszikus sörtés a keféje, meg az akkoriban olvasott vélemények alapján úgy gondoltam, jó lesz ez. Amiatt is vásárolok szívesebben katalógusból, mert így biztos, hogy nem bontogatott/kipróbált termékhez jutok, gondolom így volt ez jelen esetben is, mégis, számomra nagyon-nagyon furcsa, hogy már a legelső használat során vajon mitől lehet olyan sűrűségű a festék, mintha már éppen kifogyóban lenne?? Az előző (sárga csomagolású) avonos spirálnál ugyanaz volt a tapasztalatom, mint pl. egy Maybelline spirál esetében: 1-2 hétig kicsit folyósabb volt a festék, majd utána szép lassan, fokozatosan lett sűrűbb és ebben az állapotában is maradt jó ideig és csak a legvégén kezdett már csomósodni. Jelen spirálnál nekem rögtön iszonyat sűrű volt a festék és ha a második réteget is felviszem (hogy legyen látszata is a spirálozásnak, mert egy rétegben nem sokat ér), elkezdi összetapasztani a pilláimat és már göböket is csinál a végére, pedig ezt már tényleg csak akkor szokta csinálni egy spirál, ha a végéhez közeledik. Nem tudom, másoknak is ilyen sűrű-e a festék, bár tényleg nem gondolnám, hogy bontott darabot kaptam, nekem sajnos nagy csalódás volt.

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. szeptember 27.

A 04-es "crazy" nevű árnyalatot vettem meg. A színe igazi gyönyörű őszi árnyalat, enyhén lilás-bordós. 1 rétegben is jól fed, de én is 2 réteget szoktam felvinni belőle. Az ecset kialakítása tökéletes felvitelt biztosít, így tényleg csak dicsérni tudom. Ez után a lakk után a legközelebbi manikűrözéskor egy Rimmel lakkot kentem fel, hát ahhoz képest ez az Essence lakk egy álom, mind az ecset formája, mind a tartósság szempontjából és árban azért sokkal barátibb, szóval én csak ajánlani tudom.