kacibog83

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2023. január 15.

Eddig két alkalommal próbáltam. Először 5 percig mertem a hajamon hagyni (nehogy nagyon lila legyen), de mivel semmit nem csinált vele, második alkalommal bő félórát szántam rá. Sajnos hosszabb idő alatt sem lett látszata a hajamon. (Melírozott tincseim színét szerettem volna hamvasítani.) Ez a sampon egyértelműen pénzkidobás. :(

Avon Summer White Hawaii EDT

Avon Summer White Hawaii EDT
2022. szeptember 22.

A citrom- és narancssárga kupakos testvéreit vettem meg először, mindkettő tökéletes volt nyárra. Illatosított oldal miatt utána azt gondoltam, hogy inkább ezt a rózsaszín változatot kellett volna megrendelnem a narancs színű helyett... Aztán végül csak megvettem ezt is, de élőben nem volt annyira nyerő, mint a katalógusból szaglászva. Édeskés, de nekem valahogy citrusos illatjegyek nélkül még jobb lenne, így a hűvösebb időben meg még inkább ezt érzem.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2022. augusztus 25.

Édes kis semmiség. Egy másik gyártó hasonló termékének kerestem volna utódot, amikor a kosaramban landolt. Igaz, hogy csak éjszakára használom, a hidratáló felkenése előtt, de ez valóban olyan, mintha csak egy kis vizet oszlatnék el az arcomon. Nagy kiszerelés ide vagy oda, ha egyszer végre elfogy, visszatérek a jól bevált szérumomhoz. Csak azért nem pontozom le, mert láttam, hogy az előttem szólók közül sokaknak okozott bőrproblémát. Nálam legalább nem csinál semmit. 😀

1 MÁRKA