kacibog83

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Avon Scent Mix Velvet Amber Kölni

Avon Scent Mix Velvet Amber Kölni
2021. október 2.

Valóban igazi őszi illat, finom puha ölelő érzést kelt. Néhány éve, amikor forgalomba került, elhasználtam belőle egy üveggel, akkor is nagyon szerettem és most újravásároltam. Tartósságát közepesre értékelném, amivel elégedett vagyok, ennyi pénzért nem sajnálom frissíteni magamon, ráadásul nem fog rámromlani a parfüm, hanem így az őszi szezonban sikeresen elfújkálom.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. augusztus 20.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és kézhezvétel után napi rendszerességgel használom (a 3. hétnél tartok). Az esti rutinomba építettem bele, arctisztítás után viszem fel a bőrömre, 3-4 cseppet eloszlatva. Nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, számomra megkönnyíti az adagolást. Színtelen, illatmentes, a víznél sűrűbb állagú, de nem géles, így szuper jól el lehet kenegetni, én bele szoktam simogatni a bőrömbe. 1-2 perc alatt felszívódik a nagy része és erre teszek még a szokásos esti hidratáló krémemből. Így együtt alkalmazva reggelre pihe-puha lesz a bőröm. Nem szárít, nem irritál, összességében elégedett vagyok vele. Úgy gondolom, hogy ezek után állandó része lesz a bőrápolási rutinomnak.

Farmasi Kajal Zselés Szemhéjtus

Farmasi Kajal Zselés Szemhéjtus
2021. augusztus 16.

Ismerősömtől kaptam tesztelésre, mert neki nem vált be, gondoltam, egy próbát megér. Nálam remekül teljesített: élénk, mélyfekete szín, könnyű felvitel és szinte egyszeri festékfelvétellel végig tudom húzni a vonalat. Szuper tartós, este arclemosás után micellás vízzel kellett leszednem a maradékot. Krémes állagú, ami remélem sokáig megmarad ésne nem szárad be időnap előtt. Korábban Maybelline tust használtam, illetve Rimmelt, ám ez sokkal jobb azoknál, ráadásul az árát tekintve is kedvezőbb. Aki tervezi megvenni,annak bátran ajánlom.

1 MÁRKA