Kacifantkisasszony

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk
2019. augusztus 25.

Nem rossz termék.
Ár-érték arányban szuper,kiadós adag, hidratál, egész jó az illata, nekem mégis inkább a tejes-mézes arcmaszk lett az abszolút szerelem.
Nekem sajnos nem hozta el azt a nyugtató hatást,amiről a többiek beszámoltak, ezért 4*.

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel
2019. augusztus 25.

Baleás arcmaszk- junkie lettem az elmúlt években, így ez sem maradhatott ki. :D Abszolút kedvenc lett, ősztől tavaszig hatalmas segítség, lemosás után érezhetően puhább és hirdatáltabb a bőröm. Van, hogy éjjelre is fent hagyom.
Ennyi pénzért álom ez a termék! Nem mellesleg kiadós és isteni az illata.

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder
2019. augusztus 17.

Természetes vörös hajam van, viszont nagyon könnyedén fakul- főleg nyári szezonban. Rengeteg terméket kipróbáltam, egyik sem hozta vissza az eredeti színét és fényét. Samponhoz keverve használom, pár percig hagyom csak fent, de csodát művel! Nem gondoltam volna, hogy évtizedes kísérletezés és rengeteg kidobott termék után végre sikerül megtalálnom rá a megoldást. Nem utolsó sorban, filléres termékről van szó.
Visszahozta az eredeti telt, karakteres színét, gyönyörű fényes és sokkal kezelhetőbbé vált a hajam. Ma már elképzelhetetlen lenne nélküle a hajápolási rutin.