Kacija

Regisztráció dátuma: 2015. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Mon Evidence EDP

Yves Rocher Mon Evidence EDP
2019. október 5.

Imádom. Tökéletesen illünk egymáshoz. Meleg, nőies, amolyan habos babos édesen lágy ölelés. A pàrom is imádja amikor ez az illat van rajtam. És nem mellesleg egész nap érzem magamon. Mi egymásra találtunk 😊

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2019. augusztus 10.

A Glow 128 gyöngyszőkét próbáltam, és csodálatos az eredmény! Az 12%-os ammónia miatt kissé büdös, de nem marta a fejbőrt, nem viszketett, semmi irritációt nem tapasztaltam, mint más nagynevű márkáknál, és a végeredmény a gyönyörű hamvassszőke haj lett, amit ezelőtt egyetlen agyon reklámozott festék sem produkált. Végre olyan színű a hajam, amilyenre vágytam, és ezt egy 450,-Ft-os hajfesték produkálta. Korábban, kb. 15-20 évvel ezelőtt használtam kallos festéket, soha nem okozott problemát, már nem is tudom, miért váltottam 😁 Igaz, nincs hozzá balzsam, de ez könnyen orvosolható apróság. Ami még nekem fontos, hogy festés után nincs büdös szaga a hajamnak, mint azt korábban más márkáknál tapasztaltam.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2019. május 26.

Nekem olyan, mint egy akarmilyen atlagos sampon. Hamvas szőke a hajam. A sargas elszinezodes miatt vettem, de tobbszori hasznalat utan sincs semmi eredmeny. A kezemet azt kisse megfogja minden hajmosas utan 😁 Illata kellemes, egyaltalan nem szaritja a hajamat. Hat a csodaszertol messze van 😁