Kacsa

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2020. augusztus 18.

Nagyon pozitív meglepetés ez a termék, főleg ár érték arányban. Érzékeny bőrűként félve próbáltam ki, de semmiféle problémát nem okozott. Nem csíp, nem szárít, nem változott a bőröm negatív irányba. A pumpás megoldás pedig abszolút teli találat.
Egy kisebb rossz tulajdonsága van, mégpedig a ragadós, furcsa érzet, amit hagy maga után. Ez végülis számomra nem egy nagy probléma, úgyis arcot mosok, és krémet használok utána, úgyhogy részemről nem von le az értékéből.

James Bond 007 for Women II

James Bond 007 for Women II
2020. július 5.

Nagyon szép az egész csomagolás, a rosegold színvilággal. Nehezen tudom leírni az illatát, de egy kellemes, nem tömény vagy tolakodó parfüm. Könnyed, enyhén fűszeres, leginkább talán virágos, nőies illat. Tartóssága nem rossz, nagyjából fél napot bír ki.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2020. július 5.

Ez a számomra tökéletes korrektor. Már többször is újra vettem, és nem is tervezek váltani. Nagyon fehér bőröm van, de szerencsére a 05 árnyalat még nálam is világosabb, így tökéletes számomra. Nincs sok bőrhibám, inkább a szem karikákra, és kiemelésre használom, illetve szemhéj alapnak. Tartós, nem ül bele a ráncokba.