Kaha91

Regisztráció dátuma: 2012. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam
2017. április 20.

Most fogyott el az első tubusom (kb fél évig használtam), újra is rendeltem. Nagyon elégedett vagyok a lemosóval, előtte egy másik lemosót használtam a márkától, de ez jobban a kedvemre való. Nem szárít, kíméletes az érzékeny bőrömmel. Az állaga kicsit furcsa, de hozzá lehet szokni. Örülnék ha pumpás kiszerelésre váltanák a csomagolást az utolsó cseppeket nehéz kisajtolni belőle.

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2017. április 20.

Most fogy el az első üvegcsém és után rendeltem. Nekem bevált, reggel este két pumpát oszlatok el az arcomon csiga nyállal keverve és szemmel láthatóan fényesebb, élettel telibb a fal fehér arcom. Az állam támasztása miatt hajlamos a bőröm kipattogni, de ez kordában tartja. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, csúszós érzetet.
Egy csillagot csak az elszállt ára miatt vonok le.

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2017. április 20.

Előzmény: hajamat nem festem, egyenes vastag szálú, különösebb gondom nincs vele.
Ezen jellemzőkből kiindulva nincs nagyobb elvárásom egy samponnal kapcsolatban. Évek óta a babának a 3in1 mandulás samponját használtam, azonban egy bő fél éve arra lettem figyelmes, hogy a tarkómnál hajmosás után sebes lesz a fejbőröm ezét váltottam erre.
Amit szeretek benne: illatát, szemmel láthatóan fényesebb, puhább a hajam, sebek is eltűntek a használata óta, vegán.
Amit nem szeretek benne: egy picit elnehezíti a hajam.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: glitterek

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz nitrát alap.