Kajla

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Baby Lips Dr. Rescue Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Dr. Rescue Ajakápoló
2019. október 6.

Kb 3 éve ezt használom, egyszer egy nyaralás alkalmával rettenetes állapotban volt a szám, a tenger, meg a szél nem kímélte, kb átszámolva 300Ft-ért vettem meg az elsőt, azóta 2x újravettem már, imádom, zseniális amit egy nap alatt el lehet vele érni.
Azóta mióta megvettem egyszer sem volt gondom azzal, hogy kiszáradt volna a szám, mert ez mindent megment. A hűsítő érzést is imádom benne, nagyon kellemes. Tényleg ajánlom, mert nem csak odatelepszik a szájra, hanem rendesen beszívódik. Én korábban sokszor jártam úgy különböző ajakápolókkal, hogy nem szívódtak be, és utána órákig ragacsos érzésem volt. Ennél ez nem fordulhat elő!:)

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2019. június 21.

Szerintem egyértelműen pénzkidobás, nem nagyszám, amit csinál, nekem nagyon könnyen kenődött, egy egyszerű drogériás spirállal, ami negyed ennyibe kerül, simán el lehet érni ugyanezt, ha nem jobb eredményt.
Nagyon csalódott vagyok.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Spray

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Spray
2018. november 26.

Nem hidratál úgy, mint egy rendesen kenegetős testápoló, de szerintem nagyon praktikus, ráadásul nem hagy kellemetlen, ragacsos érzetet utána, amit én nagyon nem szeretek. Emiatt nekem már elég praktikusnak számít, mert a ragacsossága miatt sokszor “elfelejtek” testápolózni.
Ezzel a termékkel viszont meg tudom csinálni gyorsan, egyszerűen.:)
Az illata szerintem kellemes, tipukus testápoló illat, talán egy árnyalatnyit nekem erős.