Kajla

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Cranberry Lip Oil

Essence Cranberry Lip Oil
2023. május 10.

Nem különösebben szeretem a szájfényeket, mert nagyon ragacsosak, kicsit mintha összetapasztaná a számat. :D Amikor láttam az értékeléseket, azonnal megvettem és azt kell mondjam, nem vagyok csalódott, sőt! Ez az ajakápoló egy igazi kincs. Nagyon enyhe halványrózsaszín színt ad, szájfényes csillogással, de nagyon kényelmes viselet, nem ragad. Ajakápolóként is szuper szerintem, szóval nagyon ajánlom bárkinek, szuper kis termék!

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás
2023. március 23.

Én nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, ugyanis megmentett egy igazi katasztrófától. Fodrász rontotta el az amúgy világos-közép szőke árnyalatú hajamat, nem tudom mi mehetett félre, de a fejem tetején a hajam “bukósisak” formában narancsos-csibés árnyalatú lett, a hajhossz viszont már majdnem lilásan hamvas volt.
Szörnyen éreztem magam, nem tudtam mitévő legyek, ugyanis más fodrász addig nem vállalta, amíg legalább 2 hét le nem telik.
Elkeseredésemben a DM-be mentem el, hátha találok valami ideiglenes megoldást és ott megtaláltam ezt a kis csodát.
A lila árnyalatot választottam, kicsit azt remélve, hogy ha nem is tartós, de kiüti a narancsos színt. Hát olyan gyönyörűen befogta, hogy el sem mertem hinni, egyenletes volt, nem lett sehol foltos és tényleg egy szép lila színt kaptam.
1. Hajmosás után:
A hajam továbbra is lila, viszont világosabb lett a szín. A vöröses részek nem látszanak. Továbbra is azt gondolom, hogy ez egy újravevős termék!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2023. március 19.

Nekem ez a kedvenc alapozóm. Teljesen véletlenül vettem meg, nagyon le volt árazva, a legvilágosabb árnyalat maga a tökély. Nagyon kellemes, kicsit mint egy arckrém, abszolút semmilyen maszk-hatása nincs. Szerintem szép fedése van, nem oxidálódik.