Kajla

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam
2021. november 16.

Vegyesen szoktam ezt a balzsamot és egy másikat használni, korábban kb. 2 naponta mostam hajat, most elég 5 naponta is, ha úgy alakul.
A fejtetőre nem érdemes rakni, mert nagyon zsírosítja a hajat, csak a hajvégeimre szoktam használni. Az illatát nagyon imádom, akár 2 napig is lehet érezni és nem erőszakos vagy zavaró.
A hajam derekamig ér, de kb 1 éve használom és még van belőle.
Viszont tényleg kell csapkodni az üveget, ha már a vége felé jársz. (Ezért jár a -*)

Nivea Chamomile Vízálló Szemfestéklemosó

Nivea Chamomile Vízálló Szemfestéklemosó
2021. november 16.

Pont elfogyott a kétbázisú olajos lemosóm és alternatívát kerestem (nagyon csípte a szememet) erre esett a választásom, mert nagyon jók voltak a vélemények. Hát, nem tudom, annyira nem vagyok meggyőzve, catrice szempillaspirált használok, a szemhéjamon legtöbbször nincs semmi, mégis vagy dörzsölnöm kell, hogy lejöjjön, vagy a vattakorongot teljesen feláztatni a lemosóban és a szememen hagyni egy percig. Ezt még meg tudnám bocsátani, de ugyanannyira csípi a szememet, mint az olajos lemosók, viszont a sminkemet nem szedi le rendesen. Kicsit szomorú vagyok, azt hittem végre ez lesz az igazi.

Dirty Works Blushalicious Blush & Glow Pirosító és Highlighter Paletta

Dirty Works Blushalicious Blush & Glow Pirosító és Highlighter Paletta
2020. szeptember 11.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nem rossz, de láttam már pigmentáltabb terméket is. A színek nem lennének rosszak, de nagyon sok kell a termékből, hogy látszódjon. Mindenesetre én el fogom használni, de aki teheti ne ezt a terméket válassza.