Kakukk

Regisztráció dátuma: 2015. július 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 18.
Bőrprobléma: -

Avon Mark CC Krém SPF20

Avon Mark CC Krém SPF20
2019. november 29.

Mivel ez az első CC krémem életemben, nem tudok más CC krémekhez viszonyítani, de azok alapján, amiket olvastam, hogy mire is való ez, teljesen helytállt. Akkor használom, amikor nem szükséges az, hogy teljesen lesminkeljem az arcomat, de egy minimális egységesítést szeretnék elérni. Erre tökéletes. Nekem a Nude árnyalat van meg, kicsit féltem a megrendeléskor, hogy talán túl sötét lesz, de még az én hófehér arcomon is jó színválasztásnak bizonyult. Az illata is kellemes, az állaga sem zavaró, egyszerűen el lehet oszlatni kézzel is. Korrektort azért én is szoktam használni mellé, hogy a szemem alatti karikák halványabbak legyenek. :)

Avon Házi Limonádé Habfürdő

Avon Házi Limonádé Habfürdő
2019. szeptember 11.

Féltem, hogy egy nagyon mű citrom illata lesz, de nagyon kellemesen csalódtam. Az egész család imádja, és mikor ezt vittem magammal utazásra is, a többiek is kérdezték, hogy mi ez a hihetetlenül finom illat, ami a fürdőben terjeng. Szerintem az Avon egyik legjobb habfürdője!

Avon Naturals Rózsaszín Grapefruit és Sárgabarack Testpermet

Avon Naturals Rózsaszín Grapefruit és Sárgabarack Testpermet
2019. augusztus 6.

Szerintem ez sokkal jobban sikerült illat, mint a korábbi társa, a grépfrút-menta. Itt a barack jobban ellensúlyozza a grépfrút kesernyés illatvilágát. Engem megnyert, kellemes nyári illat lett belőle.