Kalarika

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2018. augusztus 30.

istenem, végre végre sikerült szereznem egyet, pont itt a krémmánián és IMÁDOM ezt a púdert!!
Az arcom annyira csodaszép tőle, hogy alig hiszem el, hogy ilyen létezik. Valóban a pórusokat is eltünteti, nem fénylik az arcom, egész nap bírja. Sajnálom, ha valakinek nem tart így egész nap, nekem simán kitart. Nincs maszkos hatás csak a szépséges bőröm. <3
Csillió csillagos ötös nálam

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2018. augusztus 22.

Lehet csak én vagyok ennyire elégedetlen ezzel a termékkel, meg úgy általában a teafaolajjal. Tény: eddig csak pattanásra használtam és nekem nagyon nem vált be! Megrekesztette a pattanásomat azon a szinten, ahol volt és totál betokosodott tőle, itt éktelenkedik az arcomon napok óta egy nagy darab száraz dudor. Még mielőtt lett volna bármi gyorsan kezelni szerettem volna a pattanást, emiatt lett olyan nagy darab, amilyen akkor volt, amikor rákentem. Ezzel szemben a kezelő oldat, amit előtte használtam - és amit ezután is fogok szinte visszafordítja az állapotot, amennyiben pedig már kidugta a kis bugris a fejét leszárítja szépen, nem ilyen agresszív módon, mint a teafaolaj.
Többetektől olvastam, hogy mennyire mindenre használjátok, keresek neki én is más funkciót és majd frissítem a bejegyzést, de mint pattanáskezelő oldat szerintem egyes :-o
Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.

Elmex Sensitive Plus Fogkrém

Elmex Sensitive Plus Fogkrém
2018. augusztus 15.

nekem sem érzékeny a fogínyem szerencsére, mégis ezt használom. az oka csupán annyi, hogy ebben magas a fluorid tartalom, míg a többi drogériás csak nyomokban tartalmaz ennyit. Egy nagyon hiteles fogorvos tanácsára kezdtem el ezt használni és nem csalódtam benne. Elektromos fogkefével használva tökéletesen tisztít.
Tanácsom, hogy midnig fejen állva tároljátok, még szerencse, hogy ez könnyen kivitelezhető, így könnyen kijön a vége is.