Best of Beauty 2019

kalinkoz

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2019. március 26.

Itteni vélemények hatására vettem. Hát sajnos nagy csalódás. Eleve nagyon bumszli a kefe, amivel nem lehet kevés festéket felvinni, ezért összeragasztja a pillákat. Ha mégis nagy nehezen sikerül szépen felvinni, akkor pedig 1-2 órán belül lepereg és nagyobb karikáim lesznek tőle, mint reggel korrektor előtt. :(

SHR Tartós Szőrtelenítés

SHR Tartós Szőrtelenítés
2017. május 3.

Jelenleg a hónaljamon a második kezelés után vagyok 3 héttel. Én teljesen meg vagyok elégedve, sőt felülmúlta az elvárásaimat. Amiatt kezdtem csak hónaljjal, mert le kell borotválni a kezelések előtt és közben is csak így lehet, de én gyantáztatni szoktam és nagyon nem szeretem a borotvát. Most több, mint három hete borotváltam le és akkor volt a kezelés és azóta nem, hogy nem kellett borotválnom, de 5-6 kósza 1-2mm-es szőrszálon kívül szinte csupasz a hónaljam. Pár évvel ezelőtt kipróbáltam az IPL-est a bikinivonalamon, de három kezelés után feladtam, mert semmi eredményt nem tapasztaltam. Ezt most tuti folytatom a bikinivonalamon és ősszel a lábamon. Majd utána frissítem a véleményt, ami remélem marad ilyen pozitív. :)

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2013. július 19.

Szépen szétválasztja a pillákat, de nagyjából ennyi. Lassan szárad és könnyen kenődik. Ezzel szoktam kezdeni és utána rá a másik dúsító spirált, így bevált. Nem venném újra.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ