kalmareszter76

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic
2020. május 12.

Többszöri nekifutás után se tudtam megszeretni. Sokkal jobban tetszik a PC 2%BHA hámlasztója. Felvitelkor kifejezetten csíp, és nem kellemes érzés. A következő reggel pedig semmivel se szebb vagy tisztább a bőröm, sőt. Az illata kellemes.

ColourPop No Filter Concealer

ColourPop No Filter Concealer
2020. március 23.

Nagyon vegyes érzelmei vannak ezzel kapcsolatban. Kezdetben a szemem alá használtam, ahol nagyon beleült a ráncokba, hiába fixáltam. Ezt követően megpróbáltam jól aláhidratálni, így egy fokkal jobb volt az eredmény. Mostanában leginkább az arcom olyan részein használom ahol kell egy kis segítség. Ebben a formában kifejezetten tetszett az eredmény. Ha épp nem kell olyan erős fedés akkor egy kis olajjal keverem össze, nagyon szépen mutat így. Fontos kiemelni hogy OXIDÁLÓDIK, több árnyalatot is.

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer
2020. március 23.

Nagyobb fedésre számítottam mint, amit végül tapasztaltam. Azt hittem olyasmi lesz mint mondjuk a Nars bb-je de annál jóval gyengébb a fedése. Ha a megfelelő színt választottam volna, akkor gyönyörű egészséges bőrt tudna varázsolni (végülis így is mert keverem ezzel azzal) Meglepően szépen tartja magát a nap végén is. Nekem nem ragad az arcomon, púdert csak a T zónán használok. Ajánlom annak, aki tényleg csak egy minimális fedésre vágyik, a bőr egységesítésére, illetve kedveli a könnyedebb állagú és érzetű dolgokat az arcán.