kalmareszter76

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. november 26.

Én teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Előtte használtam már a TBS kamillás olajos lemosóját és "balzsamot"is illetve az Yves rochernek az olajos lemosóját, mindegyik hasonlóan teljesített. Én ezzel kezdem a smink lemosást száraz bőrön a szememet kihagyva majd áttörlöm egy micellás vizes koronggal es végül egy géles tisztítóval zárok. Ez a trió maradéktalanul eltávolít mindent.

NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30

NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30
2019. november 22.

Kb 3 hete tesztelem folyamatosan, így alakultak a dolgok: Pozitívum: Kellemes viselet, kibír 10 órát is ( napközben egyszeri púderezéssel), fedése gyenge/közepes leginkább egy egséges bőrképet ad, a végeredmény kicsit "dewy",minimális illata van de hamar elillan
Negatívumok: színválaszték nem valami nagy, de mivel nagyon enyhe a fedése így nem igazén lehet mellélőni

It Cosmetics Your Skin But Better Cc+ Cream Oil-Free Matte With SPF40

It Cosmetics Your Skin But Better Cc+ Cream Oil-Free Matte With SPF40
2019. november 22.

Sokat gondolkoztam, hogy mit is tudnék róla írni, meg hogy egyáltalán szeretem-e vagy sem... Szeptember elején rendeltem, azóta alakultak ki a tapasztalataim. Az elős alkalommal mikor kinyomtam és neki álltam felvinni mondtam magamban, hogy ezt biztos eladom, nekem ez nem kell és mekkora hülye vagyok hogy megvettem. Nem tetszett, hogy brutál sűrű, nem tudtam hogy mivel vigyem fel az arcomra ( soha nem találkoztam még ilyen sűsűsggel, ez okozt a dilemmát). De végül felkenve egész jónak tűnt, nem volt nehéz viselni és ami igazán meggyőzött abban, hogy nem szabad eladni, az a tartóssága. Brutál jól bírta a 10-12 órát is, nem esett szét vagy mászott el. Azóta viszont vettem egy Narsot amihez néha jobban húz a szívem mert sokkal egyszerűbb vele dolgozni, könnyebb feltenni. Ecsettel nekem nem igazán lett szép, így leginkább szivaccsal használom ( meg néha kézzel).
Összességében egész jó alapozó, közepes fedésű, nem matt (mint ahogy írja) inkább természetesnek mondanám, kellemes érzés az arcon, nekem nem okozott pattanást, szóval ha valakit nem zavar az iles fajta állag akkor minkenképp ajánlom.