Kamea

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Körömbôr Ápoló Krém

Trend It Up Körömbôr Ápoló Krém
2019. június 17.

Kellemes állagú, jó illatú krém. Szépen puhít, gazdaságos kiszerelés.

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2019. június 17.

Nincs nagy palettagyűjteményem. 3 db említést érdemlő palettám van: Nabla Soul Blooming, Nabla Dreamy, Zoeva Offline. A Soul Blooming az egyike a valamirevaló palettáimnak. Korábban csak két Revolution Makeup palettával vagánykodtam, nem sok sikerrel. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy csak nemrég kezdtem el mélyebben foglalkozni a szemhéjárnyékolás rejtelmeivel. Előtte csak mono-ban használtam a szempúdereket.
A Soul Blooming nekem egy kifejezetten a tavaszi-nyári időszakra ideális paletta. A Dreamyt el is raktam az őszi szezonra. :) A matt színei a Revolution-hoz képest egyáltalán nem porolnak. Krémes állagúak, jól pigmentáltak, könnyű velük dolgozni. Még nem próbáltam ki az összes színt, én főleg a világosabb mattokat és duochromokat részesítem előnyben. A Dreamy-ből hiányolom, ebbe azonban belekerült egy világosabb alapszín is.
Szóval nincs mit ragozni, leírtak előttem itt már mindent. Ami számomra a lényeg: aki kicsit is mélyebben akar a szemhéjfestés habjaiban elmerülni, ráadásul ha még kezdő is, annak kitűnő választás lehet az összes Nabla paletta, mert hamar sikerélményhez juthat!

Essence Plumping Nudes Szájfény

Essence Plumping Nudes Szájfény
2019. június 12.

Nem rajongok a szájfényekért, mert eddig nekem az összes csúszott-mászott a számon. A 07-es So Heavy! árnyalatnak most újra adtam egy esélyt. Rúzsra felkenve használom. Van színe is, de nekem az kevés. Tartalmas állagú, nem szétfolyós. Én az applikátorát kicsit lágynak is találom hozzá a felvitel során. Az első evésig jól bírja. Engem zavar a mentolos bizsergető érzés a számon. A megjelenése csinos. Mindent összevetve tetszik! A mentol miatt kap csak 4 csillagot.