Kamea

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick
2020. augusztus 4.

Dose of Rose. Ahogy a neve is sugallja, egy szép rózsás árnyalat. A szájon kicsit még oxidálódik, sötétebb lesz a színe, mint amit a tubusban látunk, de én ezt egy kicsit se bánom. Könnyen felvihető és nagyon tartós. Persze pl. ebéd után azért kell rajta igazítani, de minden rúzs igényel legalább ennyi törődést.
Az applikátora kicsit nyeklik-nyaklik, mégse gyűlt meg vele a bajom. Épp annyi festéket vesz fel, amennyit szép egynletesen el lehet a szájon oszlatni.
Nem ül bele az ajkak redőibe, és nem folyik szerteszét a száj körül lévő apró ráncokban. Igaz, hogy én szájceruzát is használok hozzá. Számomra kellemes viselet, és a tartóssága ellenére engem nem is szárít. Kimondottan maszkbarát. Ha úgy tartja kedvem, a hasonló színű Mac, vagy éppen Artdeco rúzsaimmal szoktam kifényesíteni, mert a korom miatt rajtam már sokkal jobban mutat a fényes/enyhén fényes finish.
Nem tudok róla semmi rosszat írni, hát akkor meg miért ne érdemelné meg az 5 *-ot?!

Essence It's Brush Hour! Arcecset

Essence It's Brush Hour! Arcecset
2020. július 29.

Bevetettem már bronzosításra és pirosításra is. Szépen veszi fel, és adja le a por állagú termékeket. Puha, tömött ecset, kellemes használni, és elegánsan csinos a megjelenése. Mindezeken túl az ára pedig már csak hab a tortán!

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset
2020. július 29.

Most épp a szemem alatti terület fixálására használom, de bevetettem már bronzosításra és pirosításra is. Szépen veszi fel, és adja le a por állagú termékeket. Puha, tömött ecset, kellemes használni, és elegánsan csinos a megjelenése. Mindezeken túl az ára pedig már csak hab a tortán!