kamelia

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz

NIOD Survival 10

NIOD Survival 10
2022. június 29.

2022.április 30:
Az egyik üzletben kerestem ennek a 30-as változatát, sajnos nem volt. Az eladó hölgy ajánlotta ezt.
A lelkemre kötötte, hogy színben semmi különbség a kettő között, csak a fényvédelemben térnek el. De mivel úgyis 50-est használok mellé, úgy voltam vele, hogy akkor jó lesz ez is. Úgyis csak egységesítésre használom.
Reggel boldogan bepacsmagoltam vele a fejem, majd néhány óra múlva a tükörbe nézve láttam, hogy csodálatos narancssárgában pompázik a fejem.
Szóval igenis van színbeli eltérés eközött meg a 30-as között. :D Persze ide már később néztem fel...
Itthonra elhasználom azért, most ezzel kezdtem hígítani az itthoni yves roche-s fényvédőmet és a kettő együtt egész használható (de utcára még így sem mennék :D ).

UPDATE
2022.06.29
Azóta fényvédőt cseréltem, erre nem sárgul rá, viszont sötétebb a bőrömnél. Most nyáron keverem a 30-assal (mert az meg túl világos most már) és a kettővel együtt nagyon szép az eredmény. Örülök, hogy el tudom használni és kezdek vele megbarátkozni.

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++
2022. június 28.

Nagyon akartam szeretni, mert irtó jó áron van és hát 50-es is, de sajnos nem leszünk barátok.
Egyszerűen számomra nagyon nehéz eltalálni belőle a megfelelő mennyiséget. Ha túl sokat teszek fel (bár fényvédőből szerintem nincs olyan, hogy sok), akkor a benne lévő gyöngypor beleül a pórusaimba és hullafejem lesz tőle. Amikor sikerült felvinnem a megfelelő mennyiséget, akkor sem használható önmagában (tény, hogy sminkalapként van árulva, de na), mert kissé így is sápasztott. De ilyenkor fölé kentem egy színezettet és egész jók voltak együtt.
A reggeli rohanáskor nekem nincs időm kijavítani, ha túl sokat nyomok ki véletlenül.
Az illata is zavaró kissé.

Farmstay Hyaluronic UV Shield Sun Block Öregedésgátló Fényvédő Krém Hialuronsavval SPF50 PA+++

2022. május 22.

Első használat után adtam volna neki 1 csillagot és akkor pár napra félre is tettem ezt a kis krémet, mert borzasztó fehér foltos volt tőle a képem.
Aztán pár nappal később újra megpróbáltam, mert hát mégis érdemel egy új esélyt, de most máshogy vittem fel és tádám!! :D
A korábbi fényvédőmnél megszoktam, hogy csak felviszem és beszívódik nyomtalanul és pont. Először ezzel is ezt csináltam, de ennél nem jó. Ezt bele kell masszírozni a bőrbe jó alaposan, míg nyomtalanul felszívódik. Nem kukacosodik, a napközbeni új réteg felvitelét is jól viseli. Egészséges bőrfény finishe van.
Szemem nem csípi, illata nem igazán van (én nem érzem).

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ