kamelia

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

dr. Organic Aloe Vera Sampon

dr. Organic Aloe Vera Sampon
2021. május 15.

Sosem voltam az heti egyszer hajat mosós fajta. Míg nem találkoztam ezzel a samponnal. :D
Pakolást/balzsamot nem minden hajmosásnál használok (amikor nem, akkor olaj) de a hajam így is szép. Bár a pakolás nélküli mosás után kicsit nehezen fésülhető a hajam, de amikor megszárad, akkor nagyon szép és könnyű.

BaByliss Steam Pure Micro-Gőzölős Hajvasaló és Göndörítő

BaByliss Steam Pure Micro-Gőzölős Hajvasaló és Göndörítő
2021. február 28.

Lassan három hónapja használom, szóval úgy érzem megérett a véleményemre.

Először is, mindig szkeptikus voltam a gőzölős hajvasalókkal: "Gőz a hajra? Nemá!". Aztán 2020 december elején vágattam a fodrászommal a derékig érő hajamból egy long bobot és a végén kivasalta az új gőzölős hajvasalójával, amit akkoriban szerzett be. Engem ezzel meggyőzött, puha lett a hajam szóval akartam egyet itthonra.
Erre esett a választásom. Vékony szálú, hullámos hajam van, de minden nap egyenesre vasalom. Igen, minden nap. :) Sajnos mivel már az esti zuhanygőzben is összébb ugrik, muszáj. :)
Ezt 2-es fokozaton használom mindig és szerintem szuper. December óta a hajamból nem volt vágva és a végével nincs semmi baj, még nem igényli a vágást. Ergo, nem töri a hajam. A tartályban nem látszik, hogy meddig van, de én csak kiszedem és meg szoktam rázni, úgy hallom mennyi lötyög benne. Az egyik oldaláról a fésűt kiszedtem, csak azt az oldalit hagytam bent, amelyik a vasalótalpak közé érkezés előtt fésüli a hajamat, utána már szerintem fölösleges.
Tény, hogy meg kellett tanulni használni. A fésűbe néha beakad a hajam még a mai napig, de ebből nem csinálok problémát. Ez apróság azért cserébe, hogy a hajam fényes és puha tőle.
Szerencsére a csöpögést én nem tapasztaltam, az enyémmel minden rendben. Lassan, nem túlzott mennyiségben, de nyomja a gőzt. Vasal ahogy kell. Nem kívánok többet.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2020. december 19.

Az alapból száraz bőrömet még inkább szárította aztán pár nap használat után már jött is az ekcéma (cuki kis nedvedző hólyagok formájában).
Pedig nagyon finom illata van, igazán sajnálom.
Mostanában nem ez az első Dove termék amivel befürödtem, azt hiszem ezt a márkát ideje elfelejtenem.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ