kamili07

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isntree TW-Real Bifida Ampoule

Isntree TW-Real Bifida Ampoule
2019. január 14.

Szerettem volna a peptideket beépíteni a rutinomba, főképp ezért rendeltem meg. A várakozásaimat felülmúlta! Előtte a Purito fermentált esszenciáját viszem fel, reggel C vitamin szérum és az én kombinált bőröm már nem igényel ezek után semmit. Nyugtat, simít, nem csillog, de ragyog a bőröm utána. Must have darab!

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2019. január 9.

Nagyon kiadós, hatalmas adag, fél évig elég volt az első üveg .Reggel és este is használom, immár a második flakont fogyasztom, szóval már írhatok véleményt, úgy gondolom. Tonik után, vagy helyett viszek fel egy vagy 2 réteget, ezután C vitamin szérumot. Nem bántja a bőrömet a niacinamid- C vitamin kombó, de ebben nincs is olyan sok. Hamar beszívódik, nem ragad, rétegzős rutinba pont illeszkedik. Nagyon jól hidratál, nyáron már csak Hyaluron szérumot és fényvédőt raktam fölé. A bőröm felébred tőle reggel. A fermentált összetevők az én bőrömet látványosan javítják. A niacinamide a zsíros bőrömmel nagyon jót tesz, tuti mérsékeli a zsírosságot nálam.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2018. június 3.

Éjszakára használom retinol után a szemkörnyékemre. Mivel a retinol nekem szárít, de az anti -aging miatt nem akartam lemondani róla, kellett valami, ami ellensúlyozza a szárító hatást. Erre a célra tökéletesen bevált. Puha, hidratált bőr, nyoma sincs szárazságnak. A teljes arcomra nem használom, mer az én kombinált bőrömre sok lenne, csak bajusz gyanta után a megtépett területre szoktam kenni. Nagyon szépen lenyugtatja a szám fölötti helyet. Ja, és a kislányom kezén a télen jelentkező ekcéma szerű tüneteket is eltünteti.