kamillaanemeth

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

La Riche Directions Hair Dye

La Riche Directions Hair Dye
2020. április 10.

eredetileg sötétbarna a hajam, bár ezt már rég nem láttam.:) utoljára schwartzkopf sötétlilájával festettem, de nem éreztem elég vibrálóanérdekesnek, ezért kipróbáltam a dark tulip árnyalatot. ahhoz képest, hogy elvileg sötét hajnak csak fényt ad, nekem nagyon bevált, nagyon intenzív vöröseslila, tartósságról még nem tudok nagyon nyilatkozni, egy mosást kibírt már észrevehető kopás nélkül.
viszont amit a fürdőszobával művel...:D a kádam azthiszem örökké lila marad:)

Viktor&Rolf Flowerbomb Dew

Viktor&Rolf Flowerbomb Dew
2020. március 29.

az illat tökéletes édes-virágos, tartóssága is rendben.
mondjuk egész nap nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy egy drága (és egy kicsit letisztult) naomi campbell-cat deluxe van rajtam.:D de mivel azt is imádtam, ez nem különösebben zavar.

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén
2020. február 23.

cocochoco kezelés után kaptam a fodrászomtól, most már 2 hónap után úgy érzem, tudom véleményezni.
1. a “szinte alig habzik” dologra a kétszersamponozás a megoldás, bár ezt alapból minden samponhoz ajánlják.
2. a balzsammal együtt nekem 3. hónapja tartja magát, bár szögegyenes csak akkor lesz, ha hajszárítóval azonnal megszárítom, különben enyhén hullámosra szárad, de ettől még a hajam puha és fényes.
végülis nem az egyenesség volt a lényeg a kezelésnél, hanem a hajszerkezetem rendbetétele, ezt azóta is érzem, és ez a sampon-balzsam kombó elég jól bevált. egyébként dupla samponozással is kitart a flakon sokáig, heti 2-3 hajmosás után még mindig van belőle.