kamillaanemeth

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

John Frieda Frizz Ease Wunder-Reparatur Sampon

John Frieda Frizz Ease Wunder-Reparatur Sampon
2021. december 27.

nem szandekosan, de bedaralt a szilikonmentes hullam. mivel több megszokott marka is büszken kiszedegette a szilikont a bevalt samponokbol, en csak csodalkoztam allandoan, hogy miert ilyen sz.r a hajam. fel ev alatt elvesztettem a hajmennyisegem felet, mert kb a fülem vonalaban eltörtek a hajszalak...
aki szerint a szilikon az ördögtöl valo, nyugodtan hordjon szenakazalt a fejen.
ez a sampon egy alom, masodik mosas utan ujra fenyes volt a hajam, be tudtam szaritani, mert allt is valahogy vegre.
a balzsamjaval es a fujkalos hajkuraval együtt hasznalom, nagyon meg vagyok vele elegedve.

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2021. november 17.

je, most egeszen meglepodtem, hogy mennyire le van huzva ez az illat.
az eredeti Scandal pacsulija kiuldoz a vilagbol, viszont ez az illat meg annak ellenere sem tud bantani, hogy tobb mint 10 ora utan is elenken itt van.
nem furfangos, nem tulgondolt.. es nem is konnyed, nehez, mezes, enyhen viragos illat, szerintem alapkovetelmeny hozza a klasszikus ertelemben vett noiesseg, anelkul nem lesz harmonikus az osszkep.

Essence Glimmer Glow Rúzs

Essence Glimmer Glow Rúzs
2021. november 7.

mintha a gobi sivatagot kennem a szamra, aminek nem mellesleg folyekony szappan ize van. tudom, nem finomnak kell lennie, de mikor veletlenül odatevedt a nyelvem egy kosza pillanatra, azert elegge meglepödtem.
egyebkent a szine egesz szep, bar tavol all a reklamozott termeszetes ajakszintöl.
nem egy eletszerü darab, lehet 1-2 bulira megprobalom (6 reteg carmexszel, vagy a fene tudja), szerencsere legalabb nem volt draga.