Kandi

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Living Proof Restore Shampoo

Living Proof Restore Shampoo
2015. február 1.

Egy fodrasz ajanlotta, en hulye meg bevasaroltam az egesz restore termekcsaladot. A sampon maga gazdasagos, nagyon keves kell belole, szepen habzik, viszont viszket tole a fejborom. Szepen ment is vissza a boltba. Erzekeny borre egyaltalan nem jo.

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF15

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF15
2015. február 1.

Abszolut kedvenc, igazi csodaszer. Olyan alapozot kerestem mar evek ota ami elfedi a rozaceamat/pattanasokat, mattit es matt marad, termeszetes hatasu, nem ul bele a rancokba es nem irritalja az erzekeny boromet. Probaltam drogerias alapozokat,dragabbakat: Clinique-t, Estee Lauder Double Wear-t, egyik sem valt be. Ez viszont tokeletes! Mindent tud, amire vagytam. Konnyu, habszeru allaga van, gyonyoruen fed, epitheto, termeszetes matt finishu es tartos. Rengetegen megdicsertek hogy milyen szep a borom miota hasznalom! Tarte Amazonian Clay Finish puderrel tokeletsnek tunik a borom. Nem olcso, de megeri.

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó
2015. február 1.

Szepen fed, nem irrital es mattit. Az en extra gyorsan zsirosodo boromon viszont nem tart a matt hatas. Kisse rancosabbnak tunik tole a borom a szemkornyeken. Kevesbe zsiros, fiatal borre jo lehet.

1 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-70 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen