kaputelefon

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Little Princess Fésülést Könnyítő Spray

Balea Little Princess Fésülést Könnyítő Spray
2021. április 3.

Borzasztó rossz termék. Kislányom egyenes szálú, hátközépig érő haja nagyon könnyen gubancolódik, nehéz kifésülni. Kipróbáltam ezt a fésüléskönnyítőt, mit ne mondjak, totálisan kukázható az egész. Megpróbáltam sok fújással, megpróbáltam kevéssel, száraz hajra, törölköző-nedves hajra. Az egyetlen hatás, hogy kb fél óráig sima érzete van a hajának, utána viszont sokkal jobban kócolódik, mivel a hajon megmaradó termékbe beleragad a szálló por, és borzasztó lesz az állaga, a fogása. A használata után 2 nappal már mosni kell a haját, és már a haj bevizezésekor habzik minden, szóval a termék tényleg benne marad a hajban, nem szívódik fel (vagy nem tudom,milyen hatásmechanizmussal kellene működnie). 10/1

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2020. november 4.

Elég rövid a hajam, így én csak fél dobozzal használok el egy-egy festéskor.
Alapból krumplibarna a hajam színe, tök uncsi, én egy kis frissítésre vágytam :) az tetszik benne, hogy simán bírja 2-3 hónapig is, mert nagyon fokozatosan kopik ki a hajnövéssel párhuzamosan, tehát nincs olyan csúf lenövésem. Mondjuk ha majd több lesz az ősz hajszál, valszeg mást fogok mondani, de egyelőre tökjó :)
az illatát nem nagyon kedvelem. Nem gyógynövényes, inkább gazos az aromája.
Natúr termék, nem ricsásodik ki tőle a bőröm.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2020. november 4.

Imádom, ez volt 25 évvel ezelőtt életem első "Krém"je, amit kamaszként megvettem magamnak :) gyakorlatilag mindenhová ezt kenem, nyáron sem izzaszt. Kellemes az illata is :)