KaradyAnn

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Soft Cheek Tint

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
2021. október 1.

Elképesztően pigmentált, érintésre, eldolgozásra púderessé váló krémpirosító. Érdemes gyakorolgatni éles bevetés előtt, mert könnyen megszalad vele az ember, ki kell tapasztalni a mennyiséget. Nagyon tartós, gyönyörű színei vannak és akciós áron megéri megvenni. Szemhéjra is szívesen használom. Különösebb szagát vagy illatát nem éreztem, irritációt nem okozott.

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel
2021. október 1.
(!)

Tesztelésre kaptam én is itt a Krémmánián. Ezelőtt Listerine-t használtam, amiből hiába vettem a gyengéd formulát, az alkoholmenteset kivétel nélkül szétszárították a számat és csíptek. Ilyen szájvízhasználati élmények után kellemes tapasztalat volt, hogy ezt kicsit sem találtam csípősnek. Aki a brutál mentolos szájvizet kedveli, annak nem ajánlom. Frissnek friss, de gyengédebb. A hátoldalán van egy kis instrukció, hogy mennyit és meddig öblögessünk. Ami pedig különösen szuper, hogy a kupakon van jelölés 10, 20 és 30 ml-ekről, így az adagolás is egyszerűbb és komfortosabb is volt nekem a kupakból használni mint az üveget meghúzni :P Napi 1, időnként 2 alkalommal használva egy hónapig volt kb elég. Tisztábbnak érzem napközben a fogaimat, ha ezt használom. Megvettem mellé a fogkrémjét is, azzal együtt is működött rendben. Ezt fogom újravenni, nekem tökéletes.

RIVAL loves me Tropical Bronzer

RIVAL loves me Tropical Bronzer
2021. május 14.

02 honolulu árnyalatban vettem meg, ez egy hideg barna árnyalat. Éppen ezért bronzernek számomra furcsán hat, de kontúrnak tökéletes. Nagyon pigmentált, ezért az ecsetet (saját ecsetét is szoktam használni, teljesen jó kontúrozni) épp csak belemártom, leütögetem és a kézfejemre is rányomom párszor mielőtt felvinném, és még így is óvatosan kell dolgozni vele. Estére, főleg a maszknak hála eltűnik szegényke. De nekem drogériás viszonylatban tökéletes, jobban tetszik, mint az Essence kontúr duoja.