KaradyAnn

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15
2020. augusztus 3.

Mint BB krém tökéletes. A fedése, hidratálása pont annyi, amennyit elvárhatunk egy BB krémtől. Kipihentebb napokon korrektor nélkül is elfedi a szemkörnyékem sötétebb részeit, de legalábbis elfogadhatóbbá teszi. A Light árnyalat megtévesztő lehet, én ezt nevezném inkább Mediumnak, egy sárgás szín, ami szerencsére épp megfelelő lett így nyárra. És eddig minden szuper is lenne.

Viszont nem tudom hova tenni, hogy ki találta ki azt, hogy egy mattító termékbe csillámot tesz?! Miért??? A mattítás így is jelen van, de meg-megcsillan a fejemen az a sok random csillám, aminek egy mattító BB krémben semmi keresnivalója. Nekem ez nagy negatívum a terméknél, sajnálom.

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. augusztus 3.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Dúsítás helyett éppenséggel lelapítja a hajam, ápolás helyett szárít. Azt pedig már csak zárójelben jegyzem meg, hogy émelyítő szaga van, nagyon erős. Jól habzik, tisztít, de ezért az árért használni szeretném és nem a polcon nézegetni, küzdve a hányingerrel amit a szaga okoz nekem és a félelemmel, hogy kibír-e majd a hajam 2 napot a következő mosásig.

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2020. augusztus 3.

Napi egyszeri használat mellett nagyon szárítja a bőrömet, ezért legfeljebb heti 3 alkalommal használom. Viszont szuperül le tudom vele mosni a sminkem (szemsminkre azért nem használom, csíp :D mivel szappan... :P ) és ecsettisztításra is nagyon bejött. A sminkszivacsomat is kimostam vele és jobb mint a Baba sampon, amit erre a célra használtam eddig. Meglep, hogy száraz bőrre ajánlják, mert ha az én kombinált bőrömet így szárítja, el sem tudom képzelni, mit tehet egy száraz pofival. Mivel eredeti céljára nem maradéktalanul alkalmas, de ecsettisztítónak szuper, szerintem egy 3 csillag korrekt :D