karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Essence 2in1 Eyeliner Pen

Essence 2in1 Eyeliner Pen
2019. március 20.

Egyszer leszólítottam egy lányt a munkahelyi mosdóban, annyira szép, pigmentált és atombiztosnak tűnő tus volt felfestve a szemhéjára. Sajnos nem tudta megmondani, pontosan mit, de láthatóan meglepődött a dicséretemet hallva (nem tudhatta, hogy imádom a tusokat), főleg, hogy saját bevallása szerint egy olcsó, drogériás, valószínűleg Essence termék volt.
Próba szerencse, gondoltam, hiszen egy kétvégű tusért 1500 Ft nem drága. Sajnos azóta biztos vagyok benne, hogy nem ezt kerestem, mert a vékony vége nagyon puha, csúszkálós ecset, egyáltalán nem mélyfekete vonalat húz. A vastag ecset masszív, műanyagszerű, és felszedi az alatta lévő szemhéjpúdert. Egyértelműen pénzkidobás volt.

wet n wild Color Icon Eyeshadow Palette

wet n wild Color Icon Eyeshadow Palette
2019. március 5.

Egyik kedvenc krémmániás partneremtől szereztem be egy Wet N Wild Color Icon Eyeshadow Quad négyes, lila árnyalatú palettát. Mióta megszületett a kislányom, főként mono szemhéjpúdereket használok, de amikor megláttam Aidánál sok más cuki aprósággal együtt, kísértésbe estem. Utólag nagyon örülök ennek.
Matt és csillógos színek egyaránt jellemzik, ecsete ugyan nincsen, de nem is baj, mert úgyis a Real Techniques-emet használnám és használom a felvitelhez. Tetszik, hogy alapozó és púder használatát követően tartós, jól variálható és kihasználható, valamint a színekbe bele van vésve a javasolt felviteli hely, amit a doboz hátoldalán található képes utasítás tovább támogat.
Enyhén porzik, de ilyen potom árért ez a paletta maga a csoda.
Majd' elfelejtettem, hogy a felvitele előtt kicsit bevizezem az ecsetet, így kevésbé porzik és tartósabb is lesz a festék.

Avon 24k Gold Aranyló Arcpirosító Duó

Avon 24k Gold Aranyló Arcpirosító Duó
2019. március 4.

Tényleg csak azt követően sikerült hozzájutnom, hogy már nem gyártják? Pedig nagyszerű termék, simán lekörözi a drogériás társait. Nagyon szépen építhető, egyáltalán nem porzik, ezért sokáig elég. A por állagú highlighterek közül a legjobb, amit eddig próbáltam, tökéletes alapot nyújt számára a Catrice Dewy Wetlook Stick.

2 ÖSSZETEVŐ