karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

The Body Shop Italian Summer Fig

The Body Shop Italian Summer Fig
2019. április 21.

Ezért szeretem a Krémmániát: olyasmiket is megtalálok itt, amiket a boltokban már nem lehet kapni. Az Italian Summer Fig nem annyira zöld, mint a Philosykos, nem édes, mint a Fig Tea vagy a Fleur de Figuier, nem jellegtelen, mint a Fig Splash, nem férfias, mint a Dandelion Fig, hanem szinte egy az egyben Premier Figuier. Fügebeszerző körutamat lezárhatom egy időre, mert megtaláltam a legideálisabb nyári illatot.

Update: Sajnos meguntam, annyi fügés parfümöt szereztem be, hogy végül csak tartogatom őket, és már csak az elsőhöz és igazihoz, a Fleur de Figuierhez nyúlok.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2019. április 21.

Tökéletesen egyetértek silence Bettivel: velem is ugyanaz történt, csak a Douglas helyett a Marionnaud-ban. 😊 Ott szaglásztam meg először az Aurát, ezt a csodálatos üvegű, drágakőszerű szívecskébe 💗 burkolt, különleges illatot. Fullasztónak találtam, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy meleg, nyári nap volt.
Amikor másodszorra, novemberben próbálkoztam vele, már nem tudtam ott hagyni. Elsőre a Dior Addict edp-re emlékeztet, csak nem annyira szantálos, inkább "zöld." Tartósságban is a Diorra hajaz: egy fújás körbelengi az embert egész nap, szóval hűvös időben is érdemes csínján bánni vele.
Szerintem amúgy nagyon egyben van az illat, megjegyezhető, az Aliennél mégis kevésbé átlagos: annyira megosztó lehet, mint az Angel. 🌟 Lehet arról beszélni, hogy szeretem-nem szeretem, de a minőség egyik esetben sem kérdőjelezhető meg.

Update: Az illata emlékeztet az Yves Rocher Elixir Jeuness elnevezésű arcápoló családjára. Akit nem zavar a gyógynövényesség, mindenképp tegyen vele egy próbát, mert nem sok emberen fog hasonló parfümöt érzeni. Ráadásul átalakul, fejlődik, nem úgy, mint az Addict, ami méterekről felismerhető, és mindenkin hasonlóan mutat, még órák elteltével is (hogy ez dicséret vagy elmarasztalás, mindenki maga döntse el).

Update 2: Melegebb időben ismét elővettem, és nem bírom elviselni magamon. Várhatok vele télig, addig is levonok egy csillagot. (Hogy lehet ennyire évszakfüggő egy parfüm kedvelése?!)

Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio
2019. április 21.

Szerintem erősen túlértékelt illat, semmivel nem tud többet, mint a Ferrari Noble Figje. Kesernyés, izzadságszagú, természetre nem emlékeztető illatkavalkád, ami rajtam sehogy sem akar parfümként összeállni.

2 ÖSSZETEVŐ