karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Spotlight Teeth White Strips

Spotlight Teeth White Strips
2020. január 3.

Nyolcdarabos, azaz négy napnyi mennyiséget próbáltam ki (két hétig kellene használni egyébként). Meglepően igényes, mágneses dobozkában és rövid, érthető használati utasítással, egy névjegykártyaszerű bemutatkozóval érkezett a termék. Első két alkalommal fogmosást követően, este ragasztottam fel két csíkot száraz felületre (jelentsen ez akármit, de ezt kérték, úgyhogy megtöröltem a fogaimat felvitel előtt). Ami azonnal feltűnt, hogy nagyon könnyen tapad, nem nagyon lehet elvéteni vele a ragasztást, így a fogak hátsó részét is érinti többé-kevésbé. Ez a félig-meddig látványosság a csíkok hosszát is érinti: a tapasz kb. a fogsor felét éri, vagyis amivel rámosolygunk a világra, már ha nem Julia Roberts állkapocsszerkezetével születtünk. A többi rész mit számít persze, nem vagyunk hollywoodi sztárok, meg aztán hogyan húznánk le, ha a bölcsességfogaink is alig férnek el a szánkban.
Minimális fehérítést és friss leheletet már az első használat után észrevettem, köszönhetően a hidrogén-peroxidnak. A harmadiknál már csípett kicsit, ezért a negyedik felhelyezés előtt nem mostam fogat. Ami talán a legkellemetlenebb a használatában, az a lehúzás. Ha a férjemhez hasonlóan érzékeny és nem túl jó fogaim lennének, biztos sikítófrászt kapnék, hogy ez az átlátszó valami mintha magával akarná húzni a csontjaimat is, de ezen túllendülve és egy alapos sikálást követően tényleg természetesen fehérebb eredményt kapunk. Vakító árnyalatra azonban ne számítsunk.

DKNY Stories EDT

DKNY Stories EDT
2020. január 2.

Mi a fenének van olyan szúrós illata, mintha pézsmát kaktusszal kevernénk össze? A guavának? Ezt pedig muszáj volt leönteni egy adag szintetikus gyümölccsel és virággal à la Chloé, de a Stories legalább borzasztóan tartós lett eau de toilette létére.
Két dolog biztos: 1. nem az én történetem ez a parfüm, 2. a Douglasban az 50 ml-es kiszerelés mellé adott repi táska a valóságban úgy néz ki a fotón szereplő példányhoz képest, mint én Palvin Barbi mellett.

Ariana Grande Thank U, Next EDP

Ariana Grande Thank U, Next EDP
2020. január 2.

Meglepően tartós: hét órája fújtam a csuklómra a Douglasban, de még mindig érzem. Kellemes élmény, nem annyira cukormázas, mint a Cloud nyitánya vagy a Sweet Like Candy, mégis édes. A macaront jobban érzem benne, mint bármi mást (a kókuszt egyáltalán nem), és azt hiszem, az üvege is egy széttört szívet formáló macaront hivatott formálni. Ha tíz évvel fiatalabb lennék (szóval a húszas éveim első felében járnék), ez lenne a kedvenc parfümöm.

2 ÖSSZETEVŐ