karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Margot&Tita Mademoiselle Margot EDP

Margot&Tita Mademoiselle Margot EDP
2020. február 29.

A La Femme Parfaite mellett a kedvencem a Margot&Titától. A Chanel Chance Eau Tendre-re emlékeztet az illata, az ára azonban annak töredéke, és az is pozitívum, hogy 90 százalékban természetes összetevőkből készül, illetve nem irritál. Egyetlen hátránya, hogy nem különösebben tartós, ezért inkább nyári testpermetként tudom ajánlani.

Barry M All Night Long Setting Spray

Barry M All Night Long Setting Spray
2020. február 29.

Barry M csodarúzsát és szemceruzáját kipróbálva már az első használat előtt meg voltam róla győződve, hogy ebben a termékben megtalálom a sminkfixálók Szent Grálját (ami nekem a leírással ellentétben nem a Macé volt). Kicsit csalódtam, mert ugyan nem rossz termék, az extra erős hatás távol áll tőle – eddig talán egy Revolution fixáló vezet ebben a kategóriában az általam próbáltak közül.

Update: három hónapja használom, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy a nyári meleget nem bírná ki a spray, hűvösben is közepesen teljesít.

Vitamasques Gold Eye Pads

Vitamasques Gold Eye Pads
2020. február 29.

Beauty boxban volt, és mivel imádom a maszkokat, alig vártam, hogy kipróbáljam. Sajnos semmi hatását nem véltem felfedezni, igaz, nem érett a bőrtípusom, és nem is irritál, mint a Bónusz Brigádon beszerezhető, aranyszerű anyaggal dúsított szemmaszk (korábban rendeltem hasonlót Kínából, azzal nem volt viszont problémám). Az ára miatt biztosan nem venném újra, habár másnap újra megpróbáltam, hátha enyhíti a sötét karikákat. Sajnos nem; pihentető, hűsítő kelléknek azonban elmegy.

2 ÖSSZETEVŐ