karakumsivatag

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Luxure Etien

Luxure Etien
2020. február 25.

Pont olyan "büdi", mint az eredet:)i. Nagyon jó utánzat, a tartóssága pont elég, többszöri kézmosás után is érződik.

Bi-Es Yoko Dream EDP

Bi-Es Yoko Dream EDP
2020. február 25.

Jó utánzat. Az eredeti In Red EDP változat frissességét, gyömbérességét nagyon szépen hozza.

Alyssa Ashley Esoteric

Alyssa Ashley Esoteric
2019. augusztus 16.

Csodálkozom, hogy 5 éve még senki nem véleményezte. Én is ismeretlenül vállaltam be, a Fragin jókat olvastam róla, meg hát a lila üveg elsőre elbűvölt. Olvastam olyan véleményt, hogy az Alien vonalhoz lehetne hasonlítani, és kicsit féltem, hogy ez a vakvásárlásom talán nem fog bejönni, hiába a boszorkányos, vagány üveg. Én az Alien-t nem találom elég drámainak a lila üveghez, túl friss, olyan Rexonás. A két illatban az összetevők valóban hasonlítanak (poros jázmin, fás jegyek) a végeredmény viszont más. Az Esoteric sokkal sötétebb, mélyebb, porosabb, (talán picit szintetikus), a jázminos kezdés után előjönnek a szappanos, musk-os jegyek is. Inkább az Avon Nuit-hez hasonlítanám. Annak ellenére, hogy meglehetősen intenzív, nem egy orrbanyomós, inkább egy kellemes komfort illat. Tartóssága meglehetősen jó. Imádom.

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethyl Stearamine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott