karakumsivatag

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Alyssa Ashley Esoteric

Alyssa Ashley Esoteric
2019. augusztus 16.

Csodálkozom, hogy 5 éve még senki nem véleményezte. Én is ismeretlenül vállaltam be, a Fragin jókat olvastam róla, meg hát a lila üveg elsőre elbűvölt. Olvastam olyan véleményt, hogy az Alien vonalhoz lehetne hasonlítani, és kicsit féltem, hogy ez a vakvásárlásom talán nem fog bejönni, hiába a boszorkányos, vagány üveg. Én az Alien-t nem találom elég drámainak a lila üveghez, túl friss, olyan Rexonás. A két illatban az összetevők valóban hasonlítanak (poros jázmin, fás jegyek) a végeredmény viszont más. Az Esoteric sokkal sötétebb, mélyebb, porosabb, (talán picit szintetikus), a jázminos kezdés után előjönnek a szappanos, musk-os jegyek is. Inkább az Avon Nuit-hez hasonlítanám. Annak ellenére, hogy meglehetősen intenzív, nem egy orrbanyomós, inkább egy kellemes komfort illat. Tartóssága meglehetősen jó. Imádom.

Karl Lagerfeld Classic

Karl Lagerfeld Classic
2019. augusztus 14.

Én nőként 4 pontot adok, mert ez szerintem női illat. Rochas Femme, vagy Shalimar. Nekem nagyon tetszik, de férfin nem tudom elképzelni.

Kelsey Berwin Zeus Pour Femme

Kelsey Berwin Zeus Pour Femme
2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem a Kelsey Berwin illatokat, mert van bennük fantázia és a csomagolásuk is igényes. Most mégis gondban vagyok, mert szívem szerint csak hármast adnék, mert a Zeus nagyon hamar bőrközelivé válik és egy óra után alig érzem. A négyest annak a reményében adom meg, hogy ősszel talán intenzívebben fogom érezni. Nem tűnik el teljesen, de én csak nagyon-nagyon közelről érzem. Első illatolásra iszonyatos fehér-virág-kavalkád (nekem nem a jázmin jutott eszembe, hanem a tubarózsa) de egy jó félóra után lecsendesedik és előjönnek az édes kávés-fás jegyek. Így pár napos használat után egyre jobban tetszik.

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethyl Stearamine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott