karakumsivatag

12090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

12090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Oriflame Lost In You Eau De Parfum Her

Oriflame Lost In You Eau De Parfum Her
2021. február 21.

Első illatolásra engem nem annyira fogott meg, olyan szimplán púderesnek, lineárisnak tűnt. Viszont az üvege annyira szép, hogy meg kellett vennem.
Tartósságát közepesnek gondolom, egész napot azért nem bír ki. Engem a Chloé illatokra emlékeztet, puha, nőies illat.

Avon Attraction Desire for Her Parfüm

Avon Attraction Desire for Her Parfüm
2021. február 13.

Gondolkodtam, hogy adjak-e ötöst, de azt megtartom az igazán ütős illatoknak, most csak ötös alá. A levonás azért jár, mert valóban nem túl eredeti illat. Amikor megillatoltam a kenős mintát, akkor én is éreztem egy kis csalódást, mert az Attraction One illatok után valami lehengerlőre számítottam, valami újra. Nem utasítottam el azonnal, csak úgy gondoltam, hogy nem én vagyok a célközönsége. Az anya illat is a kedvencem, viszont annak csapnivaló a tartóssága. Ez a kis piros viszont rajtam annyira tartós, hogy most állandóan a kis mintáimat kenegetem, mert annyira tetszik, annak ellenére, hogy én igazából az oud meg az uniszex illatokat kedvelem. Úgyhogy, ha valaki kedveli a Love Potiont-t, vagy az Amor Amor-t, akkor annak valószínűleg ez is be fog jönni.

S.T. Dupont S.T. Dupont Intense

S.T. Dupont S.T. Dupont Intense
2020. szeptember 13.

Korábban már sikerült megismernem egy Dupont illatot, 58 Avenue-t, és az nagyon tetszett. Madakától kaptam ezt az isteni illatot. Ha valaki ismeri
Avon Lacroix Nuit illatát, arra nagyon hasonlít. Kenzo úr Indigóját is szeretem, de ha van a lilának hideg és meleg árnyalata, akkor azt mondanám, hogy az Indigo a hideg, az Intense pedig a meleg árnyalata. Van néhány név, aminek a parfümjét vakon elfogadnám, Versace, Dior, Bvlgari, és most már a Dupont is. Rajtam nagyon tartós, igazi púderes, misztikus lila. Az üvege csodálatos!

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethyl Stearamine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott