kardamom77

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. november 1.

Több mint egy éve minden nap használom kombinált bőrömre, a nagy kiszerelés 3 hónapig elég. Sminkem elkészülte előtt, után s akár több órával később frissítésnek használom. Tapasztalatom szerint tartósabb az egész sminkem. Természetesebb, üdébb és "bőrfényűbb" az alapozás utáni összkép, bár én a mindennapokban BBkrémet használok inkább. Határozottan hidratáltabb bőrt eredményez, s a külalakon is javít. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen vízszerű cucc ilyesmire lehet képes.Ajánlom mindenkinek, aki egészséges, üde kinézetre vágyik.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2019. november 1.

Pinklite-ot használom, a 30ml-s kb 2 hónapig vagy tovább elég, szóval megéri sztem.Sminkelés előtt kenem fel s kicsit hagyom beszívódni. Üde, hidratált, pumpált érzetet és külalakot ad, szupejó termék.

Balea Colornique Hajszínező Balzsam

Balea Colornique Hajszínező Balzsam
2018. augusztus 22.

A Pastel flamingo 0.64 árnyalatot vettem meg, az ígéret szerinti akár (hmnmh...)5 hajmosásig tartó színezés megfelelő lett volna számomra. Világoszőke melíros, sötétszőke hajamat akartam kissé feldobni pasztell rózsaszínnel. 15 perc hatóidő után csak az igazán majdnem fehérre "napszívott" tincseimet fogta meg enyhe rózsás árnyalatúra, s talán az egész hajkoronámnak adott egy nagyon-nagyon-nagyon enyhe hamvas színt. Összességében tetszett, de azért úgy gondolom, hogy ennél lehetne egy fokkal intenzívebb a színező hatás. Node ez a kis pikáns rózsabeütés az első hajmosáskor azonmód eltűnt a hajamból. Valamint strandoláskor is teszteltem, s a sima délelőtti vízben úszkálás is kivitte maradéktalanul a színt. Összességében drága mulatság ezzel a termékkel a nyári hajszínező móka imigyen, hisz a melegben akár minden nap víz éri a hajat/ hajat mos az ember, s az 5 hajmosást nem éri meg a szín. Csalódott vagyok mind a szín intenzitása, mind pediglen a tartósság tekintetében. Egy termék tegye azt, amit a dobozán igéretként feltüntettek vala, én amondó vagyok!