karina

Regisztráció dátuma: 2012. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Chosungah Raw Black Jam Water Block Cream

Chosungah Raw Black Jam Water Block Cream
2014. november 28.

Most ezt tényleg én töltöttem fel? Az wow faktor, mert biztosan nem:D
De tény hogy volt hozzá szerencsém, viszont nem szoktam odamenni frocsogni egy termek alá plane nem feltölteni a kremet ezert. Komolyan nem értem, nem is jartam itt mar hónapok ota, es ez viszonylag uj szerzemény.
Na ha már itt tartok írok rola pár szót. Lelovom a poént: nem szeretem. Nagyon nem. Nekem ugy isten igazabol sosem volt ki semmitől a bőröm, de hát mindennek eljön az ideje. Érzékeny bőröm van, de inkább rossz érzés - kipirosodas - egy-két picike valami - vagy egy nagy nulla hatás szokott lenni a problema. Hát, ezzel egy használat utan rogton 5+ pattanast tudhattam magamévá, nem cisztás, de eleg melyről jövő fajta - tehát muszáj elviselni, mert nincs mit tenni vele. Na ilyen pattanasom nem szokott lenni. Általában likvidalhatoak..:) meg ha nem is jo otlet. Ezeket bizony vegig kellett szenvedni, nagyon lassan múltak... Nem tudok jót mondani rola sajnos. Mellesleg a marka mas terméke se jott be, hiaba a csábító csomagolas. Meg a sztori. Meh.

Creed Virgin Island Water

Creed Virgin Island Water
2014. augusztus 30.

Hát hát. Neroliban fizetés kor még gyorsan fújtam belole egy papír csíkra, valahol elraktaroztam az infót hogy ezt meg kell szaglasznom. Kellemes, komfort, kifinomult, de mégse ájultam el. barátommal voltam, a kocsiban jutott eszembe hogy JA meg hoztam valamit, es o odáig volt erte hogy neki ez kell. Eloszor pislogtam kettot, aztan megszagoltam ennek fényében es tenyleg. Lehet hogy uniszex, de egy férfin sokkal szebb hatást kelt. Így viszont csillagos ötös.

Egy-két minta után megérett a dolog: megvettem neki ajandekba. Azota is imádom rajta, egyre jobban... Ez egy igazi BOLDOGSÁG illat, tengerpart, nyár.:)

YSL L'Homme Libre EDT

YSL L'Homme Libre EDT
2014. augusztus 30.

Errol miert nincs még vélemény...?:) szerinem messze ez a legjobb (legemlékezetesebb?) az osszes l'homme kozul. Legalabbis noi orral nekem nagyon sok férfi illat esik be a "tipikus pasi parfum" kategóriába, ezert különösen maradandó élmény:) Van benne valami fanyarság amiért én bolondulok.

1 ÖSSZETEVŐ