karli

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Koncentrátum Vital Pigmentfoltok Ellen

Balea Koncentrátum Vital Pigmentfoltok Ellen
2019. november 21.

Mindig van ilyenem otthon, évek óta használom, még az elődjével kezdtem. Nekem nagyon szép kinézetű tőle a bőröm, csökkentette a pórusaimat, ha van is néha valami kis pattanásom baromi gyorsan gyógyul, nem marad nyoma sem. Viszont táplálónak nem mondanám, az én bőröm még simán elvisel utána akár egy testesebb krémet is.

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care
2019. november 19.

Régebben volt ilyen krémem, most eszembe jutott, gondoltam veszek újra, roppant jóhiszeműen csak simán leemeltem a polcról, nem néztem meg alaposabban. Megújult, és sajnos már nincs benne retinol, van benne viszont Ethylhexyl Palmitate, ami miteszerképző, szóval nekem óriási csalódás, nem tudom nyugodt szívvel elhasználni, még akkor se, ha a szemkörnyék nem pórusos, régebben a homlokomra is kentem a mimikai ráncokra, hát az most pláne kizárt! De miért vették ki belőle a retinolt vajon?

2017. február 11. első véleményemet ekkor írtam, de most ki vagyok, szóval up date-elem.

50%-os kedvezménnyel vettem, alap áron egy kissé túlárazottnak tartom. Hatásos krém, nekem halványítja a szemem körül a nevetőráncokat, esténként miután az arcomra kent dolgok beszívódnak, még kenek a homlokomon lévő grimasz ráncokra is, ott is hatásos.

HappySkin Bock&Rosé Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock&Rosé Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2019. november 4.

Nagyon megörültem neki, amikor véletlenül rátaláltam a Müllerben! Mindig Burt's Bees ajakápolót veszek, mert nincs íze, viszont szép színt ad a számnak, csak nem tetszik, hogy olyan drága, szóval ennek baromira megörültem, hogy kevesebb mint felébe kerül, és még több is. Nem kedvelem a rúzsokat, valahogy nem találtam még olyat ami szépen kopna, ezért jók ezek a színezett ajakápolók. Isteni illata van, imádom, hogy felkenés után rövid ideig mentolos, szerencsére íze nincs, se nem túl kemény, se nem túl puha, ápoló hatása nekem megfelelő, szépen puhán tart.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ