karli

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Natural Beauty Rózsa és Sárkánygyümölcs Testápoló

Balea Natural Beauty Rózsa és Sárkánygyümölcs Testápoló
2022. július 11.

Könnyű kis testápolótej, gyorsan beszívódik, semmi ragacsosság, enyhe kellemes gyümölcsös, virágos illattal. Nekem nyárra a legmegfelelőbb, az összetevői is rendben vannak, baromi olcsó, csak sajnos már sehol nem lehet megtalálni. Legközelebb élből többet fogok venni.

Alverde Ajakápoló Bio Őszibarackkal

Alverde Ajakápoló Bio Őszibarackkal
2022. május 24.

Otthoni használatra vettem, egyébként színezett ajakápolókat használok. Sajnos csak 2x sikerült vennem, mire újra akartam már nem lehetett kapni.
Enyhe barack illatú, szerencsére ízetlen /utálom, ha bármilyen íze van annak ami a számon van!/, pont jó állagú, kellemesen kenhető, számomra megfelelően hidratáló kence, őszintén nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :(

Alverde Ajakápoló Avokádó és Karitévaj

Alverde Ajakápoló Avokádó és Karitévaj
2022. május 24.

Sajnálattal láttam, hogy a barackosat már nem lehet kapni, ezért választottam ezt, az avokádót szeretem, gondoltam ez is jó lehet.
Felkenni sem volt kellemes, nagyon kemény, van egy elég erős mellékíze, beazonosítani nem tudom, de ha ezzel a számon ettem, olyan volt, mintha penészes lenne az étel. Komolyan megijedtem, még vagy kétszer rápróbáltam, de utána már magában is a penész szaga jutott eszembe róla, sajnos nekem ki kellett dobnom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ