karli

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Yves Rocher Intenzíven Tápláló Kézkrém

Yves Rocher Intenzíven Tápláló Kézkrém
2020. november 11.

Borzalma csalódás ez a krém! Régebbi árnikás krémükkel össze se lehet hasonlítani, se az illatát, se az állagát. Szerintem iszonyú erős a szaga, olyan pacsuli kölnire emlékeztető, mondjuk hamar elillan. Viszont felkenés után ilyen furi érzetű lesz a kezem, olyan nem is tudom megfogalmazni, nem az, hogy nem szívódik be, de mégis olyan mintha olajos lenne. Nagyon száraz a kezem, főleg most a sok fertőtlenítés miatt, komoly ápolásra szorul. Szóval őszintén, én próbálkoztam, de végül sajnos kidobtam.

Balea Koncentrátum Vital Pigmentfoltok Ellen

Balea Koncentrátum Vital Pigmentfoltok Ellen
2019. november 21.

Mindig van ilyenem otthon, évek óta használom, még az elődjével kezdtem. Nekem nagyon szép kinézetű tőle a bőröm, csökkentette a pórusaimat, ha van is néha valami kis pattanásom baromi gyorsan gyógyul, nem marad nyoma sem. Viszont táplálónak nem mondanám, az én bőröm még simán elvisel utána akár egy testesebb krémet is.

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care
2019. november 19.

Régebben volt ilyen krémem, most eszembe jutott, gondoltam veszek újra, roppant jóhiszeműen csak simán leemeltem a polcról, nem néztem meg alaposabban. Megújult, és sajnos már nincs benne retinol, van benne viszont Ethylhexyl Palmitate, ami miteszerképző, szóval nekem óriási csalódás, nem tudom nyugodt szívvel elhasználni, még akkor se, ha a szemkörnyék nem pórusos, régebben a homlokomra is kentem a mimikai ráncokra, hát az most pláne kizárt! De miért vették ki belőle a retinolt vajon?

2017. február 11. első véleményemet ekkor írtam, de most ki vagyok, szóval up date-elem.

50%-os kedvezménnyel vettem, alap áron egy kissé túlárazottnak tartom. Hatásos krém, nekem halványítja a szemem körül a nevetőráncokat, esténként miután az arcomra kent dolgok beszívódnak, még kenek a homlokomon lévő grimasz ráncokra is, ott is hatásos.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ