kat

Regisztráció dátuma: 2010. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2010. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. december 14.

Eddig minden L'Oréal spirállal elégedett voltam, amit próbáltam, de az összes közül ez vált be a legkevésbé. A festék ugyan jó minőségű és intenzív színű, viszont nagyon nehéz ezzel a kefével szépen felvinni a szempillákra. Ez a spirális kefe alkalmatlan arra, hogy egy ilyen sűrű festéket megfelelően eloszlasson. Minden alkalommal azzal kellett kezdenem a használatot, hogy a felesleges festéktől valamilyen módon megszabadítom a kefét (lehúzom, letörlöm). Sokszor még ezek után is csomókkal, összetapadt szempillákkal küszködtem, hosszas javítgatás után értem csak el a kívánt eredményt. Ez az eredmény viszont elég meggyőző: még késő este is ugyanúgy nézett ki, mint reggel, viszont egyáltalán nem volt nehéz lemosni. Valóban szépen megemeli, íveli a szempillákat, kicsit hosszítja is, de mégsem természetellenes hatású. Ebben az árkategóriában azonban nálam a praktikus és stresszmentes használat is követelmény, ezért csak három csillagot kap tőlem.
(A szempillaspirál tesztelésére a Krémmánián nyertem lehetőséget, és bár tudatosan törekedtem az objektivitásra, de tudat alatt ez valószínűleg befolyásolta a róla alkotott véleményemet.)

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2016. április 23.

Sokszor újravettem már ezt a korrektort, mert amilyen olcsó, annyira jó is. Pattanásokra, hegekre szoktam kenni, szépen elfedi őket, könnyű eldolgozni, természetes lesz a végeredmény. Nem kifejezetten tartós, de egyáltalán nem rossz, vannak ennél sokkal gyengébben teljesítő korrektorok drágábban. Nem vettem észre, hogy bármit is változtatna a pattanások, sebek állapotán, ez nem ápol, csak eltakar. Az Eucerin borsos árú, egy árnyalatban kapható stiftjéhez hasonlít a leginkább, azt cseréltem le erre pár éve, és nem sok különbséget tapasztaltam, szóval jó döntésnek bizonyult.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2016. április 23.

Kiváló spirál, elégedett vagyok vele. Előtte a Maybelline Lash Sensationalt használtam, annál nekem sokkal jobb. Könnyű használni, a festék nagyon szép fekete és pont megfelelő állagú, a kefe egyszerű és praktikus. Nekem az fontos egy spirálnál, hogy szépen szétválassza a szempilláimat, csomósodás nélkül, és egy kicsit hosszítsa őket, ezeknek tökéletesen eleget tesz. Szép ívet is ad nekik. Nem pereg, nem kenődik el, egész nap fent marad, mégis könnyű lemosni. Csak ajánlani tudom.

336 ÖSSZETEVŐ

Potassium Azeloyl Diglycinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, aPotassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a... tovább >>