kat

Regisztráció dátuma: 2010. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2010. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+
2022. június 23.
(!)

A Krémmánia jóvoltából próbálhattam ki én is ezt a fényvédőt Light árnyalatban.
Nekem is sötétnek tűnt elsőre, de el tudtam úgy oszlatni, hogy nagyjából beleolvadjon a bőröm színébe. Ehhez azonban nagyon ügyesnek és gyorsnak kell lenni, mert pillanatok alatt úgy ráköt az ember arcára, mint a malter, és onnantól kezdve nem mozdul. Erős a fedése, mint egy alapozónak. Sajnos nálam is oxidálódott, és nagyon hamar vállalhatatlanul sötét lett, valamint egy ilyen matt vakolatot nekem nem túl kényelmes viselni sem, ezért lemondtam arról, hogy önmagában használjam.
Az Altruist 30-as fényvédőjével fele-fele arányban keverve viszont nagyon tetszik: szuperül eloszlatható, természetes hatású, és az árnyalat is pont jó. Szerencsére nem rontják egymás fényvédő hatását, de előre azért nem merném bekeverni, szóval így kicsit macerás használni.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. december 14.

Eddig minden L'Oréal spirállal elégedett voltam, amit próbáltam, de az összes közül ez vált be a legkevésbé. A festék ugyan jó minőségű és intenzív színű, viszont nagyon nehéz ezzel a kefével szépen felvinni a szempillákra. Ez a spirális kefe alkalmatlan arra, hogy egy ilyen sűrű festéket megfelelően eloszlasson. Minden alkalommal azzal kellett kezdenem a használatot, hogy a felesleges festéktől valamilyen módon megszabadítom a kefét (lehúzom, letörlöm). Sokszor még ezek után is csomókkal, összetapadt szempillákkal küszködtem, hosszas javítgatás után értem csak el a kívánt eredményt. Ez az eredmény viszont elég meggyőző: még késő este is ugyanúgy nézett ki, mint reggel, viszont egyáltalán nem volt nehéz lemosni. Valóban szépen megemeli, íveli a szempillákat, kicsit hosszítja is, de mégsem természetellenes hatású. Ebben az árkategóriában azonban nálam a praktikus és stresszmentes használat is követelmény, ezért csak három csillagot kap tőlem.
(A szempillaspirál tesztelésére a Krémmánián nyertem lehetőséget, és bár tudatosan törekedtem az objektivitásra, de tudat alatt ez valószínűleg befolyásolta a róla alkotott véleményemet.)

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2016. április 23.

Sokszor újravettem már ezt a korrektort, mert amilyen olcsó, annyira jó is. Pattanásokra, hegekre szoktam kenni, szépen elfedi őket, könnyű eldolgozni, természetes lesz a végeredmény. Nem kifejezetten tartós, de egyáltalán nem rossz, vannak ennél sokkal gyengébben teljesítő korrektorok drágábban. Nem vettem észre, hogy bármit is változtatna a pattanások, sebek állapotán, ez nem ápol, csak eltakar. Az Eucerin borsos árú, egy árnyalatban kapható stiftjéhez hasonlít a leginkább, azt cseréltem le erre pár éve, és nem sok különbséget tapasztaltam, szóval jó döntésnek bizonyult.

336 ÖSSZETEVŐ

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, aPotassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a... tovább >>

SH-Polypeptide-15 pep Kockázat: