kata

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2013. május 21.

Nem lenne rossz, de szerintem túl erősen habzik. Valahogy mindig úgy érzem, hogy nem tudom teljesen lemosni magamról. T vonalban zsírosabbá is tette a bőrömet, ezért egyelőre félreraktam.

Terressentials Pure Earth Wash Organic Lavender Garden Sampon

Terressentials Pure Earth Wash Organic Lavender Garden Sampon
2012. október 26.

Update: elhasználtam a flakont és vegyesek az érzéseim. Alapvetően szerettem, de mivel nem habzik, a hajamat sose éreztem igazán tisztának mosás után. Ez szerintem nem a pakolás hibája, ez egyszerűen ilyen, csak én nem tudtam megszokni. A másik, hogy kicsit szárította a hajam, ezért kénytelen voltam kondícionálót használni utána (bár a szilikonmentességet betartottam). Ezt írták is a leírásában, hogy előfordulhat. Viszont utána a hajam nem zsírosodott, nem korpásodott, minden bajom megszűnt. Szóval ha egyszerűbb lenne beszerezni (közvetlenül a gyártótól vettem) és nem lenne annyira magas a postaköltség, minden nyáron tartanék vele egy kúrát. Esetleg kipróbálnám valamelyik másik változatot, hátha az nem szárít.
Vettem tőlük egy tonikot is, az valami csodálatos volt, csak eltörtem az üveget. :(((

Sweetsation Therapy Lumi*Essence Bőrvilágosító és Regeneráló Kezelés

Sweetsation Therapy Lumi*Essence Bőrvilágosító és Regeneráló Kezelés
2012. október 26.

Nyáron rendszeresen szoktak előjönni foltjaim a naptól fényvédőzés ellenére is, de az idén semmi! Semmi mást nem változtattam a rutinomon tavaly óta, mint ez a krém, úgyhogy mindenképpen ennek tudom be! Nyáron elég hidratálást adott, télen lehet, hogy teszek fölé pluszba mást is, majd meglátom. Amúgy szerintem szeplőkre nem érdemes próbálkozni krémekkel. Egy kozmetikus ismerősöm szerint minél hosszabb ideig alakul ki valami, annál tovább tart elmulasztani. És mivel a szeplők már kezdettől fogva ott vannak...

19 ÖSSZETEVŐ

Sodium Carbonate Hydroxide EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen