Best of Beauty 2019

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Atelier Cologne Orange Sanguine

Atelier Cologne Orange Sanguine
2019. július 12.

Ez bizony nem más, mint a frissen facsart narancslé illata. Lédús, energiával teli, napfényes narancsillat, mindenféle felesleges sallangoktól mentesen. Imádom. Instant kirobbanó életöröm, boldogság, szabadság.
UPDATE
Évek óta a nyári illatgardróbom alapdarabja. Rajtam tartós is, pedig a hasonló illatok nem szoktak azok lenni.

Montale Oudmazing

Montale Oudmazing
2019. július 12.

Gyümölcsös-chypre lehelletnyi ouddal, a virágos vonal rajtam nem igazán jön elő. Nem tudom mihez hasonlítani, nem ismerek hasonlót (a Coco M. hasonlat totálisan tévút, legalábbis az én bőrömön közük nincs egymáshoz), az egyes illatjegyeket sem tudom igazán különválasztani (kivéve az oud-ot), valahogy annyira egyedi, különös illategységgé áll össze. Karakteres, az biztos, de a nagyágyúktól azért messze van. Egyik nap ezt fújtam, és a gyógyszertárba belépve teljesen elképedt a patikus, hogy úristen, de jó illat van. Miközben én magamon már alig éreztem, de ezek szerint órák után is megvan a 2-3 méteres hatósugara. Számomra kilóg a tipikus Montale-vonalból.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. május 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet, hidegebb időben sokszor kentem vele az arcomat, van, hogy éjszaka ezt kenem fel az anti-aging szérum fölé. Kisfiam száraz, macerás bőre is szereti. Annak ellenére, hogy testes krém, könnyen felszívódik és nem hagy zsíros réteget. Kézre is nagyon jó. Tényleg szuper kis univerzális krém.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ