Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Catrice Instant Awake Concealer Korrektor

Catrice Instant Awake Concealer Korrektor
2020. október 28.

A legvilágosabb árnyalatot használom (002), most vettem újra a napokban. Nekem nagyon bevált, igaz, hogy ez a szivacsos-tekerős megoldás nem a kedvencem, de maga a cucc ami benne van az nagyon jó. Főleg szem alá-szemhéjra használom, és instant megoldást jelent az alváshiányom okán reggel a szemem alatt lévő sötét karikákra. Nem túl sűrű, könnyen el lehet oszlatni, nem ül be a pici vonalkákba, olcsó, jó.

MAC Patent Paint Lip Lacquer

MAC Patent Paint Lip Lacquer
2020. október 28.

Három árnyalatban használom, és nagyon szeretem. Ki kell tapasztalni, hogy mi az a mennyiség, amit a legideálisabb használni belőle, én először inkább picike mennyiséget viszek fel és jól eldolgozom, aztán kenek még rá újabb réteget, ha erősebb színre/fényre vágyom. Felkenés után fényes, ez a fénye egyenletesen tűnik el. Valamennyire megszínezi az ajkakat, de ez színfüggő is, a nude szín nem igazán, az élénkebb szín jobban. A sima szájfények rólam nagyon gyorsan eltűnnek, és bár ez elvileg rúzs, számomra inkább tartós szájfény. A színek nagyon szépek. Hogy újra fogom-e venni, nem tudom, mivel nagyon sok ajakra való sminkem van, ezért rettentő lassan fogy 1-1 darab. Szeretem, de azért tudnék élni nélküle, ha csak 1 szájra való sminkem lehetne, nem ezt választanám.

Hask Monoi Kókusz Olaj Tartalmú Hajápoló 5-In-1 Leave-In Spray

Hask Monoi Kókusz Olaj Tartalmú Hajápoló 5-In-1 Leave-In Spray
2020. október 28.

Már a DM-ekben is kapható jó ideje, ez a spray nyáron szinte állandóan használatban volt nálam, fújtam a nedves hajMra hajmosás után, strandolás után a vizes hajamra kifésülés előtt, száraz hajamra is ha úgy éreztem, hogy szüksége van egy kis extra ápolásra. Szépen tápláL, könnyíti a kifésülést, de abszolút nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat. Finom kókuszos illata van, de nem az a nagyon édes fajta, inkább természetesen kókuszos.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ