KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L.O.V Fatal Muse Liquid Matte Lipstick

L.O.V Fatal Muse Liquid Matte Lipstick
2018. január 17.

A L.O.V. rúzsokban eddig még nem csalódtam. Ezzel a termékkel kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Nem a minősége miatt, mert az kifogástalan, viszont abszolút becsapós az a MATTE szó a csomagolás első oldalán. Ez a rúzs kérem szépen köszönőviszonyban sincs a mattsággal, még csak félmattnak sem mondható, ez egy bársonyos, krémes folyékony rúzs. (A hátoldalon egyébként már csak a Liquid Lipstick szerepel, matte nélkül.) Annak viszont nagyon jó. Intenzív a színe (730-as szín van meg belőle), nagyon jól pigmentált, az applikátor ugyan cseppet sokat vesz fel szerintem, de ez orvosolható probléma, és az applikátor kialakítása olyan, hogy gond nélkül fel tudom vinni pontosan az ajkaimra a cuccot, nem kell kontúrozni. Finom krémes az állaga, kellemes viselni. Tartósnak nem tartós, kb. annyira mint egy normál stiftes kiszerelésű krémes rúzs, kopása viszont egyenletes. Szóval ez egy tök jó termék, csak nem matt rúzs ahogy azt a neve ígéri, így aki matt rúzst szeretne az ne vegye meg.

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam
2018. január 8.

Szerencsére csak egy utazókiszerelést vettem belőle és a hozzá tartozó samponból, hát mit mondjak, borzalmasak...már mosás közben olyan száraz érzetű volt a hajam, nem tetszett a tapintása, ezen a balzsam sem segített sokat, csak annyit hogy ki tudtam fésülni a hajamat vizesen. Szárítás után nem volt fényes, másnapra (este mostam hajat) a tövek már zsírosodtak, a hossza száraz volt. Pénzkidobás.

Balea Professional Ansatz + Spitzen Shampoo

Balea Professional Ansatz + Spitzen Shampoo
2018. január 8.

Szerencsére csak egy utazókiszerelést vettem belőle és a hozzá tartozó balzsamból, hát mit mondjak, borzalmasak...már mosás közben olyan száraz érzetű volt a hajam, nem tetszett a tapintása. Szárítás után nem volt fényes, másnapra (este mostam hajat) a tövek már zsírosodtak, a hossza száraz volt. Pénzkidobás.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ