Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Beauty Expert Cleansing Balm 3% Squalan

Balea Beauty Expert Cleansing Balm 3% Squalan
2024. február 26.

Összehasonlítási alapom hasonló termékek közül a G&G Mighty Melt és a Biobalance Hello Clean lila tégelyes lemosója. Azokhoz képest ennek jóval keményebb az állaga a tégelyben, ami nem is lenne baj, ha ugyanolyan puhára olvadna, mint a másik kettő, de ez nem olvad fel annyira, sokkal tovább kell a tenyeremben dörzsölgetni, hogy egyáltalán el tudjam oszlatni az arcomon anélkül, hogy nagyon gyűrném a bőrömet, de így sem olvad olyan folyósra és könnyen eloszlathatóra, mint a másik kettő, azokkal kifejezetten kellemes masszírozgatni az arcot, ezzel inkább túl akarok esni a tisztítás ezen részén. Nehezebb szétkenni az arcon, és benedvesítés után sem érzem azt, hogy teljes mértékben lejönne. Persze, erre lehet mondani, hogy úgyis double cleansing kell, ott a második lemosó, ami lehozza, de nekem ennek ellenére nem olyan komfortos érzés így használni. A sminket amúgy nekem leszedte (alapozó, nem vízálló spirál, pirosító, szemöldökceruza+ színezett szemöldökspirál). Fele áron van mint a másik kettő, de számomra jóval kevésbé komfortos a használata, és mivel nehezebben oszlatható el a bőrön, úgy gondolom nem igazán tesz jót a bőrnek, hogy nagyobb erővel gyűrjük (főleg a szemkörnyéket). Összességében, bár a dolgát teszi, a sminket leszedi, nekem nagyon nem jött be a használata, elhasználom, de biztos, hogy nem fogom újra venni, maradok az említett két terméknél, vagy az Elyn's olajos lemosójánál, hiába drágábbak.

NYX Professional Makeup Duck Plump High Pigment Lip Gloss

NYX Professional Makeup Duck Plump High Pigment Lip Gloss
2024. február 26.

Strike a Rose színben vettem meg, és igazából a színe tetszett meg leginkább, hogy plumping hatása lenne azt azért fenntartásokkal kezeltem. Szerintem nem igazán látszik, hogy teltebbé tenné az ajkakat, valamennyire minden szájfénynek van "telítő" hatása, minél jobban csillog/tükörfényű, annál inkább. Ez egy baromi jó szájfény lenne, mert tényleg gyönyörű a szín, jól pigmentált, szájfényhez képest tartós, nem túl ragacsos, DE engem iszonyúan csíp. Emiatt nem is mertem egyelőre többször használni, lehet, hogy megy majd a piactérre, amit a szín meg a fentebb felsoroltak miatt nagyon fogok sajnálni, de ilyen szintű csípő érzést én köszönöm, de nem vagyok hajlandó elviselni (nyilván egyéni érzékenység, hogy ki mennyire viseli ezt jól, az én alapból száradásra hajlamos ajkaim valószínűleg sokkal rosszabbul viselik az átlagnál).

Yves Saint Laurent Black Opium EDP Over Red

Yves Saint Laurent Black Opium EDP Over Red
2024. február 8.

Eddig egyik Black Opium se nyerte el a tetszésemet (az anyaillat sem), ez a flanker egy parfümös instabejegyzés okán keltette fel először a figyelmemet. Aztán mikor láttam itt a negatív véleményeket, már tudtam, hogy nekem nagy valószínűséggel tetszeni fog. :-) :-) :-) És így is lett. Rajtam más, mint ahogy sokak jellemzik, a nyitányban nagyon érzem a zöld mandarint, aztán csitul, ahogy áttör a kávé és a narancsvirág. A cseresznye rajtam nem hangsúlyos, összességében egy kávés, minimálisan vaníliás illat, amiben viszont végig ott van egy bizonyos fanyarság is. Értem, hogy miért megosztó, de nekem nagyon bejött, le is csaptam rá, most 25% kedvezmény van rá a D.-ban. Magamon én sem érzem órákig, be biztos, hogy ott van, mert tegnap délután a boltos megdicsérte az illatomat, és én reggel fújtam be magamat.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ