Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

IT Cosmetics Bye Bye Redness Színkorrigáló Krém

IT Cosmetics Bye Bye Redness Színkorrigáló Krém
2023. február 2.

Zseniális cucc, igazából nem értem a megnevezést, mert ez gyakorlatilag egy alapozó. Én legalábbis annak használom. Iszonyúan pigmentált, így ici-pici mennyiség kell csak belőle, nagyon jól eloszlatható, semmi maszkhatás, és tartós is. Rozaceás foltokat tökéletesen elfedi. Ára magas, ha kiszámoljuk mennyi egy milliliter belőle, mert nem tudom milyen megfontolásból 11 ml kiszerelésben árulják, és utoljára 11 ezer forint körüli áron láttam, én 20%-os akció keretében szoktam megvenni. Viszont tényleg töredéke kell belőle, mint egy átlagos alapozóból, nagyon-nagyon lassan fogy. Nálam benne van az alapozó top3-ban.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2023. február 2.

3 tasakos minta után (ami 9 alkalomra volt elég) írok véleményt. A korrektoránál sokkal jobb. De messze nem olyan jó, mint amit ennyi pénzért elvárnék. A fedése enyhe közepes, a finishe nem rossz, 8/10-es, nem poros hatású, kicsit ragyogó, viszont ugyan csak nagyon enyhén, de kiemeli a pórusokat, ami nálam halálos bűn egy alapozótól. A tartóssága is hagy kívánnivalót maga után, sajnos hamar kopik. Ettől a márkától és ilyen áron többre számítottam, olcsóbb árfekvésű high-end alapozók lekörözik (pl. Lisa Eldridge, IT Cosmeticcs Your Skin But Better).

Giorgio Armani Eyes to Kill Classico Szempillaspirál

Giorgio Armani Eyes to Kill Classico Szempillaspirál
2023. február 2.

"A" szempillaspirál számomra. Sokadikat fogyasztom, próbálkozok néha mással, mert mégiscsak rohadt drága, de mindig visszatérek hozzá. Hosszabbít, dúsít, szépen színez, nem tapaszt, nem kenődik, nem pereg le, és olajos lemosóval maradéktalanul eltávolítható. Egyszerűen tökéletes.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ