Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. január 12.

Hiánypótló termék volt ez számomra, régóta kerestem valami olyat, amit akkor tudok használni, amikor nagyon jó passzban van a bőröm, nincs szükség nagy fedésre, csak amolyan egységesítésre-szépítésre, mindemellett nem szárít, nem irritál, és amolyan dewy hatása van. Ez tökéletesen megfelel, tényleg nincs nagy fedése, de valahogy mégis sokkal szebb lesz tőle a bőr, nem csíkoz, nincs poros, száraz hatása, könnyen eldolgozható mind ujjal, mind ecsettel, mind blenderrel. Nem szárít, nem irritál. Ami a negatívuma az a csomagolása, ez a pipettás kiszerelés nagyon nem nyerő, nem értem, miért nem lehetett pumpás üvegbe tenni.

Weleda Skin Food Ajakvaj

Weleda Skin Food Ajakvaj
2022. január 11.

Lisa Eldridge ajánlotta az egyik videójában, ennek hatására vettem meg. Nekem elég problémásak az ajkaim ősztől tavaszig, rettentően száradnak télen, a Carmex a legjobb barátom ilyenkor, éjszakára azt kenem, de nappal ezt szoktam, és meg vagyon vele elégedve. Kicsi mennyiség, de nálam lassan fogy. Felkenés után nem sokkal rúzsozni is szépen lehet rá.

Phi Renewal Oat Therapy Regeneráló Arckrém

Phi Renewal Oat Therapy Regeneráló Arckrém
2022. január 11.

Csodálkozom, hogy még senki nem véleményezte ezt a krémet. Az én bőröm nagyon szereti, előtte a meggyeset használtam, de hamar kiszorította ez. Meleg időben sok lesz, de most tökéletesen jó, nekem ilyenkor télen mindig pergamenszáraz a bőröm. Ez a krém megfelelően hidratál, táplál kisebb mennyiségben is, pár perc alatt teljesen beszívódik. Irritációt nem okoz a rozaceás részeken sem. Kb. ezt várom egy krémtől (a speciális problémákra, anti-aging célból szérumokat használok).

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ