KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó
2018. április 18.

Kb. 6-8 évvel ezelőtt ő volt az abszolút kedvenc arctisztítóm. Nagyon kevés mennyiség kellett belőle, jól tisztított, sminket is leszedte. Picit szárított, de lemosóknál ez nálam nem szempont mert úgyis hidratálok utána. Nagyon szerettem, de aztán megjelent a Vichy Essentials habzó lemosója ami kb. ugyanazt tudta mint ez csak sokkal olcsóbban, majd miután az megszűnt találtam rá kis keresgélés után a Paula's Choice arctisztítóra amit most már semmi pénzért nem cserélnék le. De ettől függetlenül ötös.

UPDATE: mégis csak újra ezt vettem meg hosszabb szünet után :-), nem változott a véleményem, szuper termék, nagyon-nagyon takarékos mert kis borsónyi mennyiség is pihe-puha kiadós mennyiségű habot képez, jól tisztít, nem irritál.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2018. április 18.

Jogos a hype e körül a termék körül, maximálisan jó sminkelátvolító, pici mennyiséget a tenyereim összedörgölésével felolvasztok és átmasszírozom vele a száraz arcbőrömet (szememet is beleértve), majd 20-30 másodperc múlva meleg vízzel benedvesített vattakoronggal lemosom. Kiadós, kevés elég belőle, nagy mennyiséget kapunk, az ára már nem 7290 hanem 7600 forint a Clinique szaküzletekben, de ugye egy sima regisztrációval bárki 10% állandó kedvezményre jogosult, az kuponos napokon pedig 20% kedvezménnyel juthatunk hozzá.

Rexona Men Motionsense Invisible Black And White

Rexona Men Motionsense Invisible Black And White
2018. április 18.

Mivel mostanában több férfi dezodort is kipróbáltam és női társainál hatásosabbnak ítéltem meg (és ahogy valaki írta valamiért a férfi dezodorok olcsóbbak is mint női megfelelőik), megvettem ezt is kuponnal. Óriási csalódás, a hatása sem a legjobb és hát az "invisible" megjelölés az egy óriási kamu. Ha férfidezodor akkor maradok az Old Spice Bearglove és Hawkridge termékeinél. Gondolkodtam hogy átadom a férjemnek, de az ő pólóit és ingeit sem szeretném hogy tönkremenjenek, úgyhogy esélyes, hogy sajnos a kukában fogja végezni, pedig nagyon nem szívesen kukázok kozmetikumokat, mert a legtöbbnek van alternatív felhasználási módja, de ennek nincs.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ