KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Amouage Musk Abyadh Attar Parfümolaj

Amouage Musk Abyadh Attar Parfümolaj
2018. augusztus 26.

Négy év alatt sok minden változott, az ízlésem is. Megváltani az üvegesemtől, 1 ml-t tartottam meg belőle hátha mégis vágyni fogok rá, de nem, végleg elmúlt a szerelem, ma már kb. csak egy puha tisztaságillatnak érzem, érzékinek semmiképpen. Az öt csillag azért jár neki.

2014.
Számomra ő a fehér pézsmák királynője. A legszebb, legtisztább, legbőrközelibb, legtartósabb fehér pézsma illat. Nincs túl nagy hatóköre, diszkrét, szinte beleolvad a bőr saját illatába, és hosszú órákon át illatozik, meg-megcsapja az orromat, körbeölel, dédelget. Puha, melegséges és számomra érzéki is. A fő vonal benne a fehér pézsma, aláfestve némi vaníliával és szantállal. A milliliterre vetített ára csillagászati, de nagyon-nagyon lassan fogy, 1-1 icipici csepp elég belőle, megkockáztatom, hogy mindennapos használat mellett hamarabb fogy el bármilyen 100 ml-s edp mint ez a 12 ml olaj. Ha jól tudom sajnos jelenleg nem kapható Magyarországon.

Nabla DENUDE Collection Cult Classic Lipstick

Nabla DENUDE Collection Cult Classic Lipstick
2018. augusztus 21.

A képen a középső, Jolie nevű színben van meg. Nagyon jól sikerült formula, erősen pigmentált, intenzív szín, tartósság jellemzi a rúzst, mindemellett nem is szárít, a finise olyan krémesen matt. Nem akarom és nem is tudom tovább ragozni, 5 csillag, a sima Nabla rúzsok is nagyon jók de ez még jobb. :-)

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
2018. július 20.

Nem tudnám meghatározni hogy pontosan mi is ez a termék, valóban új kategória, egy primer-highlighter-strobing hibrid. Először csak mintám volt belőle, ami annyira meggyőzött hogy most már egy hete birtokolom az üveges kiszerelést. Használtam már highlighterként (icipici, tűhegynyi mennyiség elég a járomcsont fölé), primerként (itt sem szabad túlzásba esni a mennyiséggel) és alapozóba keverve is (Estée Lauder Double Wear-rel fantasztikus finisht ad), mindenhogy csodálatos a végeredmény, primerként nekem kicsit sok a hatása teljes arcra mert tényleg ezerwattos ragyogást és fényt ad, nekem ez a mindennapokra túlzás, de pl. esti buliba (ha egyszer eljutok majd a gyerekek mellett :-D ) majd alkalmazni fogom. Highlighterként gyönyörű vizes, csillámmentes fényt ad. Alapozóba keverve hasonló a hatása a MAC Strobe Cream-éhez, csak ennek pezsgőszínű a ragyogása (legalábbis a birtokomban lévő 2-es árnyalatnak), a Storbe-é kicsit hűvösebb, és összhatásában ezzel keverve az alapozót kicsit olyan "glamúrosabb", az állaga pedig krémesebb (de nem is lehet őket igazán összehasonlítani mert nem egy termékkategória a kettő). Nem olcsó, de vegyük figyelembe, hogy a 36 eurós árért 30 ml-t kapunk, hasonló termékek nem szoktak ekkora kiszerelésben jönni (pl. a L'Oreal Glow Mon Amour fele ekkora mennyiség, és a ml-re vetített ára nem sokkal kevesebb mint ezé a terméké). Csavarosan záródó kupakkal ellátott üvegben van, a kupakból applikátor nyúlik az üvegbe. Nekem pumpás megoldás szimpatikusabb lenne, mert nem tudom hogy az utolsó ml-ket hogy lehet majd kinyerni az üvegből, de mondjuk annak az ideje még messze van mert tényleg igazán kiadós termék. Nyilván nem must have darab és lehet nélküle élni a mindennapokat és sminkelni, de ha valaki ilyesmi jellegű terméket keres annak bátran ajánlom.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ