Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Olívaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam
2021. február 9.

Erős illata van. Ha alaposan befújom vele a hosszú hajamat (hogy ki tudjam fésülni mosás után vízesen), akkor száradás után olyan, mintha zsíros lenne. Ha keveset használok, akkor szálas kazallá válik. Jelenleg használok balzsamot hajmosás után és mégkifésülés előtt csak a hajvégekre fújok belőle, amíg el nem fogy. Így érem el azt az eredményt, hogy a hajam "szépen" szárad, nem pedig kezellhetetlen szétálló "szénakazal". A természetes összetevők miatt vettem meg, illetve a kifésülés megkönnyítésére. ami működik is a korábban leírt mellékhatásokkal. Sajnos nem lett kedvenc.

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras
2021. január 31.

Az első olyan testápló, amitől a bőrőm tökéletesen ápolt (nem pedig kiszáradt) még 24 óra múltán is. Azt adja, amit ígér.
Egy csillagot azért vonok le, mert ragacsos marad, úgyhogy ki kell tapasztalni az adagolását.

Eszterkrém Fényvédő Krém SPF35

Eszterkrém Fényvédő Krém SPF35
2020. március 10.

Tettszik, hogy natúrkozmetikum és lehet egyénileg kérni hozzá összetevőket (BB, fényvédelem stb.)
Kiszerelése kiadós.
Illata a régi fenyőillatosítókra hajaz, de ez idővel elillan.
Könnyű állagú, könnyen kenhető, a BB hatás diszkrét. Úgy értem, hogy nem maszkos érzés, de valamennyire látszik.
Elsőre gyorsan felszívódok, de délidőre már "diszkógömb" az arcom. ezért azt találtam, ki, hogy az a tömör kis púderszivacs gyönyörűen eltünteti a fényességet, tehát van egy nálam és akkor a délutánra is marad bennem a jó érzés, hogy arcbőröm megkapja a megfelelő táplálást és védelmet.
A fénylés miatt, egy csillagot levonok.