Kataaaaa27

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre
2019. május 30.

Én nagyon szeretem,kombinált bőröm van,szárazabb területeken érzem hogy hidratál,mégsem lesz olajos a bőröm a T-zónában.Hamar beszivodik ,nincs zsíros ragacsos érzetem utána,nem fényesedik csak egyszerűen pihe-puha lesz tőle .Az ára is szuper,főlleg hogy sokkal drágább krémek se nyújtottak többet.

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color
2018. április 23.

Na jó,befejeztem a kisérletezést a Maybelline rúzsokal.😡A matra száradó folyékony ruzsaik borzalmassak,de ezekről sok jót hallottam es olvastam(itt is),de egy joval olcsóbb essence cagy catrice ruzs sokkal többet ér szerintem.Röviden:igen krémes,tulságossan is,csúszkál es kenődik,fél óra mulva már a szám szélének vonalán kivűl van fél centivel.Aztán csomosodik,undoritóan összegyülik a kis ráncokba,nem tartoós es még nem is túl pigmentált((smoky rose árnyalat).Slapvetően szép szín csak hordhatatlan.Ja az mindegy h hidratált es teljesen száraz ajkakra viszem fel vagy akár ajakápolóra.Kicsit is szaraz ajkakra meg aztán tényleg katasztrófa.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2018. március 28.

A drogériákban szinte ez az egyetlen arckrém,amiben nincs alkohol és parfüm.Viszonylag szépek az összetevők és az ára se olyan rossz,ehez képest(Németországban 10€ akciósan és szerencsére 1-2 havonta akciós)Az én bőröm kombinált de hideg időben kifejezetten száraz(hámlik,húzódik stb.)Ilyenkor ez a krém kevés önmagában,bár ha használok szérumot,fénxvédőt akkor elég,de pl éjszakára semmiképpen.Nyáron biztos jó választás mert azért hidratál valamennyire,és nagy melegben elég lehet amit tud.Jól lehet rá sminkelni,de száraz bőrűeknek kelhet plusz hidratálás.Irritációt nem okozott illetve csak 1-2 alkalommal,mikor amúgy is irritáló volt a bőröm (de nem miatta).Összeségében egy jó,könnyű krém. :)