Kataaaaa27

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Volume Mascara

Catrice Eyeconista Lash Millionizer Volume Mascara
2020. július 28.

A kedvenc spiràlom ùj külsôt kapott(Maybaline Lash Sensational)ès sok visszajelzes szerint valanit vàltoztattak rajta amitôl nem olyan jò mint a règi....Làttam hogy enbek a spiràlnak hasonlò a kefèje ès jòkat is hallottam ròla...amikor meglàttam a kefèt..hàt...nem sok jòban remènykedtem.Pici ès ritkàk a sörtèk.De csodàk mindig vannak😀Imàdom.A kis kefe minden hova odafèr ès a ritka sörtèk ellenère nem tapaszt.szèpen szètvàlaszt.Valòban sok festèket vesz fel de nem okoz nehèzsèget.A Maybeine mûszenpilla hatàsù sûrûsèget erednènyezet,viszont nem lettek hosszabbak a pillàim.A sûrûsèg szempontjàbôl majdnem hozza ez a spiràl is azt amit a Maybeline viszont kicsit mèg hosszabbít is így összesègèben nagyon kellenes meglepetès volt.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. március 21.

Nekem óriási csalódás ez a spirál.Csomosódi,tapaszt,és amit a legjobban utálok egy spirálban(egyébbként ritkán fordul elő,de ezzel sikerűl)hogy hullámossak lesznek a pillák végei🤯🤯Probálkoztam ilyen-olyan mozdulatokkal,vártam hogy száradjon a rétegek között,volt hogy nem,sehogy se müködőtt.Egy hónap után,most úgy használom hogy a másik kedvenc spirálom(lash sensational,szintén Maybaline)alá viszem fel egy rétegben,és utána a lash sensational.Egyébbként hosszabít valóban a lash sensationalhoz képest is de hiába ha csúnya,póklábas pilla lesz a végeredmény.Látom hogy sokaknak tetszik,azt hittem én csinálok valamit rosszul+vártam hogy majd 1-2hét es csoda történik ahogy változik az állaga stb.DE nem☹️

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre
2019. május 30.

Én nagyon szeretem,kombinált bőröm van,szárazabb területeken érzem hogy hidratál,mégsem lesz olajos a bőröm a T-zónában.Hamar beszivodik ,nincs zsíros ragacsos érzetem utána,nem fényesedik csak egyszerűen pihe-puha lesz tőle .Az ára is szuper,főlleg hogy sokkal drágább krémek se nyújtottak többet.