KataaBabaa

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2014. március 7.

Én az itt olvasott vélemények miatt vettem meg mikor akciós volt, hááát a rendes árát biztos nem érné meg. Csalódás volt. Tudom hogy az én elvárásaim általában a spiráloknál nagyok, de ez a false lash effecttől nagyon messze van... inkább egy cuki természetes hatást ér el, tényleg szépen elválasztja a pillákat, tartós, mégis lemosható de ennyi. Ennyit sok más spirál is tud. Jelenleg alap rétegként használom, és a Maybelline Illegal length-el hosszabbítom. Így a kettő együtt kiegészíti egymást. De hosszú távon ez nekem macerás, így újra venni nem fogom.

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus
2014. március 7.

Még Glamour napokkor vettem kuponnal így volt időm tesztelni. Ami tetszik benne hogy szép fekete, nem kenődik el egész nap sem. De kész rémálom a lemosása. De nem azért mert annyira ragaszkodik, micellás vízzel simán lejön, de darabokban jön le, nagyon undin.Szinte mint egy matrica. Az ecsete nekem kicsit furi, nem rossz, de lehetne jobb is. Összességében nem rossz kis tus, de a rendes árát nem éri meg, max azt az 1000ft-ot amit annó adtam érte.

Garnier Essentials Habzó Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Essentials Habzó Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2014. március 7.

Ezen a télen eljutottam odáig, hogy a zöld arclemosó túlságosan szárított, így próbáltam ki ezt a változatot. Egész jól teljesít. Nem mondom hogy életem arclemosója, a Pure és az Essentials lemosót egyenesen imádtam, de ezt lehet hogy nem veszem újra, Először is fura szaga van. De mivel nem marad meg a bőrön annyira nem is zavar, de az utóérzete valahogy fura. Nem tudom megfogalmazni pontosan milyen, nem húzódó, de az biztos h addig nem nyugszok míg meg nem kapom utána a hidratálómat, utána viszont minden rendbejön. Mindenképp fogok még keresgélni száraz bőrre való lemosók között.