katacita

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír

Organic Shop Forrócsoki Melegítő Testradír
2017. november 11.

Értem én, hogy melegítő, de...
Életemben nem váltott ki belőlem semmi allergiás reakciót, pedig próbáltam már jónéhány kencét magamra kenni... Ettől viszont tűzpiros lett a bőröm, de nyilvánvalóan valami allergiás reakcióról van szó, mert nagyon határozott "széle" van, és nem csak enyhe bőrpír, hanem konkrétan kivörösödtem tőle. Nem tudom, melyik összetevő tehet róla, mindenesetre ijesztő.
Használtam már a márka egy másik testradírját is, attól semmi bajom nem volt.
Isteni az illata, de ez most csak 1*.

I'm From Ginseng Serum

I'm From Ginseng Serum
2017. június 13.

Jó kis mindennapi szérum, amihez tudok nyúlni, ha nem akarok valami erős hatóanyagú (pl. retinol, C-Vitamin vagy AHA) arcápolót használni. Úgy érzem, hogy felfrissíti a bőröm, nagyon kellemes, zselésen folyós állagú, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Szerintem bármilyen bőrtípusra megfelelő lehet, egyáltalán nem zsírosít, inkább hidratáló és olyan hűsítő hatása van. Az illata elsőre elég intenzív, de aztán elmúlik, meg szerintem nem kellemetlen. A ginzeng elvileg jó a bőrnek, én hatalmas változást nem érzek, de a rétegezős rutinomba tökéletesen belepasszol, szeretem használni.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon
2017. május 18.

Hihetetlen ez a sampon! Az 500 ml-set kb. fél évig használtam, nem minden egyes hajmosáskor, de azért aránylag gyakran. Aztán elfogyott, meg is feledkeztem róla, amíg egyszercsak azt vettem észre, hogy 5 centis TINCSEK nőttek a fejemen. Nem pár szál babahaj, hanem rengeteg új hajszál. Először nem esett le, hogy ez mitől lehet, aztán rájöttem, hogy fél évig hajnövesztős sampont használtam. :D Dús hajra vágyóknak és hajhullással küszködőknek nagyon ajánlom! Kellemes az illata is, jól tisztít, és szerintem ár-érték arányban is szuper.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ