Katacska3

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Herbal Essences Golden Moringa Oil Balzsam

Herbal Essences Golden Moringa Oil Balzsam
2020. március 23.

Szuper balzsam. Nem nehezíti el a hajat, mesés illata van. Egyáltalán nem zsírosítja a hajam. Puha és selymes lett tőle. Samponjával együtt használom, ami szintén szuper.

Herbal Essences Bio Renew Moringa Olajon Sampon

Herbal Essences Bio Renew Moringa Olajon Sampon
2020. március 23.

A legjobb sampon szerintem jelenleg a piacon. Olyat kerestem, ami nagyrészt természetes összetevőkből áll, de ennek ellenére jól habzik, kellemes az illata és nem nehezíti el a hajam. Ez a sampon ilyen. Imásom az illatát és egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát. Csak ajánlani tudom!

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2018. december 20.

Soha nem gondoltam volna, hogy veszek egy foreo terméket. Youtubeon és instán reklámozta szinte mindenki és persze így csak a drágább verziókról hallottam. Annyit meg nem adnék ki egy ilyen termékre. Kíváncsiságból mégis utána néztem és akkor fedeztem fel, hogy van ez az "olcsóbb" verzió. Rögtön elgondolkodtam rajta és 2 nap múlva be is szereztem egy sárga színűt. :) Egyszerűen imádom, sose éreztem még ilyen tisztának az arcom, mint ennek a használata után. És persze nagyon puha lett. Amióta használom, sokkal szebb az arcom bőre. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Megérte az árát.