KataD

Regisztráció dátuma: 2020. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Nesti Dante Romantica Tuscan Wisteria and Lilac, Ceramidos Natúr Arc- és Testkrém

2022. január 10.

A hozzátartozó szappan mellé van kikészítve a mosdóra -- arcra nem próbáltam, kézre, nyakra, dekoltázsra használom, leginkább a könnyedsége és a friss tavaszillata (lilaakác, orgona) miatt.

Thierry Mugler Alien Goddess

Thierry Mugler Alien Goddess
2022. január 7.

2021. dec. 8: Rendelés mellé kaptam mintát, az, hogy Alien flanker, persze behúzott, boldogan fújtam magamra. Olcsó, édeskés műkókusz, totális tévedés. Megyek fürdeni, egy éjszaka ebben felérne egy kínvallatással.
2022. jan. 7: Ismerős megkapta karácsonyra. Rajta enyhén kókuszos madártej, egysíkú, de kellemes, vidám, lágy illat, az ő szőkeségéhez, tejfehér bőréhez jobban passzol. Jár egy plusz csillag.

Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme

Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme
2022. január 5.

Így jár, aki nem hallgat a tapasztaltabb társak véleményére... De két minta is landolt nálam, és mostanában nem próbáltam semmi újat, életemben eddig egy krém ütött ki, hát hajrá, mi baj lehet. Jelentem, megvan az ezüstérmes: délután felkentem és most tűzvörösen lángol a pofikám. Remélem, reggelre lecsillapszik, mert így még maszkban és napszemüvegben sem merészkednék emberek közé... Itt valami nagyon összeakadt a laborban.