katagali92

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. március 6.

Ahogy idősödök nekem sem elég már a vizes állagú arckrémek és ápolók használata, gondoltam kipróbálom ezt a kis olajat. Nehéz belőle eltalálni a megfelelő mennyiséget, de megéri vele kísérletezni. Nekem okozott néhány apróbb pattanást, de egyáltalán nem volt vészes, el is tűntek egy fél nap alatt. Smink alá szeretem igazán használni, mert az alapozó egyszerűen gyönyörű lesz tőle, mintha tényleg egy második bőrréteg lenne rajtam és nem lesz tőle élettelen matt hatású, se zsírosan csillogó sem.

Akinek nem issza be a bőre, próbálja meg esetleg a bőrét arcradírral vagy melegvizes törölközővel átdörzsölve előkészíteni, hátha segít.
Az illata felkenve, eldörzsölve jobbá válik, mint amire számítottam így az üvegbe beleszagolva; először nem tetszett.

Na szóval, mióta használom (kb 1 hete) azt vettem észre, hogy a bőröm egységesebb és simább, a miteszerek és pórusok mintha összehúzódtak volna, a kisebb ráncok sem látszódnak már annyira és a bőröm egészségesen fénylik azóta. Ennyi pénzért ez maga a csoda, én mindenkinek ajánlom! :)

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2019. március 4.

A drogériák nem jól választottak árnyalatokat, nem is értem hogy lehet ilyen borzalmas szelekciót prezentálni a nagyközönség elé... mindegy is. Amit választottam árnyalat túl sárgás és sötét lett, alapozó világosítóval korrigáltam rajta, azonban számomra mégis ez az eddigi legjobb alapozó, amivel dolgom volt. Kisimítja az arcot, nem ül bele a ráncokba, egész nap tart (egy minimális kopással) és nagyon tetszik hogy építhető, mert vannak olyan időszakok/napok, amikor kisebb fedés is elég és vannak napok vagy alakalmak amikor teljes fedés kell. Nem szárít és nem is csillog, nem okoz pattanásokat sem. Az egyetlen dolog amit kevésbé szeretek benne, az az enyhe alkoholos illat felkenéskor, bár az hamar elillan. 5 csillag!

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. március 4.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem egyáltalán nem jött be ez az alapozó. Kisebb gondom vele, hogy csúnyán, foltokban kopik és beleül a ráncokba. Ezt még el is viselném, de olyan mélyenülő hatalmas pattanásokat okozott a bőrömön hogy el sem hittem, pedig nagyon sokáig kísérleteztem vele, az arckrémekkel, primerekkel, de csakis ő lehet a ludas ezért. (Hozzáteszem a bőröm már nem hajlamos pattanásosságra, régen az volt, retrózhattam egy kicsit ezzel a "csodával"..) Valószínűleg ennyire nem kompatibilis a bőrömmel. Ezért aztán kukában fogja végezni...