katagali92

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

Naturland Körömvirág Krém

Naturland Körömvirág Krém
2021. április 12.

Nem lehetne eleget dícsérni és magasztalni ezt a krémet. A bőröm - annak ellenére hogy mennyit iszok - olyan száraz, hogy nem tudtam már mit kezdeni vele így végső elkeseredésemben ehhez nyúltam. El sem hittem hogy mennyire széppé, szinte ragyogóvá tette a bőrömet 3-4 használat után... Továbbra is használni fogom, ennyiért tényleg egy csodaszer....

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2020. december 4.

Már csak az illatáért is megérné nekem megvenni, annyira imádom hogy napokig élvezhetem a hajamon. De még szépen puhítja is a hajvégeket és nem érzem azt sem hogy zsírosítaná a hajamat. Azért kap 4 csillagot, mert bár imádom azért csodaszernek nem mondanám.

Balea Beauty Effect 5-Fach Hyaluron Serum

Balea Beauty Effect 5-Fach Hyaluron Serum
2020. december 4.

Használom úgy egy hete,van egy kis hatása, de nem túl sok. Felkenés után picit feszesebb a bőröm, úgymond "felduzzad" egy picit, de ez pár óra múlva el is illan. Ragacsos érzetet hagy a bőrön, furcsán férfias illata van....hát..... Ennyi pénzért persze nem várok csodát, de ahhoz elég hogy többet akarjak. Elhasználom majd, de nem vagyok elégedett vele.

Update: Egy kicsit jobb véleménnyel vagyok róla, most hogy már egy üvegcsével elhasználtam, ugyanis sminkelni istenien lehet rá, pont azért mert kicsit ragacsos marad utána a bőr és kellemesen hidratált marad egész nap. Ha rendszeresen, naponta használtam sokkal kevesebb bőrhibám volt és nem tűntem annyira megviseltnek sem.... Engem is meglepett, hogy mennyire megkedveltem, így már vár is a második üvegcse. :)