katagali92

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: -

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2022. január 21.

3 árnyalatban vettem meg, Ice, Petal és Stone. Amikor kipróbáltam az elsőt, már akkor tudtam hogy szerelem lesz. Könnyű zselés állag, nem ragad, nem kellemetlen viselni. Nekem enyhe bizsergető érzést ad, hidratálja és feltölti az ajkaimat és szájfényhez képest elég tartós (kibír 1,5 - 2 órát). Az ára kicsit húzós drogériás szájfényért, de az, amit tud és nyújt bőven kompenzál. :)

Revolution Forever Flawless Chilled With Cannabis Sativa Eyeshadow Palette

Revolution Forever Flawless Chilled With Cannabis Sativa Eyeshadow Palette
2022. január 9.

Nyx primert használtam alá, de ez nagyon brutál paletta. Gyönyörű színek, szerintem ha ennél pigmentáltabb lenne már nem lenne szépen építhető. Illetve ha a színek nem elég pigmentáltak, hogy a francba fogták be a szemem? 😃 A glitterekkel primer nélkül nem nagyon lehet mit kezdeni, de alapjáraton számomra egy maximálisan jól kihasználható paletta.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2022. január 9.

Nagyon sokáig szemeztem vele, aztán rávettem magam, hogy megvegyem. Száraz bőröm van, csodaszépen olvadt bele a bőrömbe, természetes hatása van. Nagyon enyhe citrusos illata van, ami engem nem zavar, felfrissít reggelente. CC krémhez képest a fedése erős, de nekem pont megfelelő. Kíváncsi leszek hogyan fog majd szuperálni és hogy később is ilyen jó véleménnyel leszek-e róla. :)
Update #1: Imádom. Soha annál szebb a bőröm, mióta ezt használom nem volt. Ha valaha is elvándorlok más termékhez, az csakis a felfedezés öröméért lesz, mert ez már nálam alapdarab marad.