Katak

Regisztráció dátuma: 2014. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor

Bionsen Alumíniummentes Golyós Dezodor
2014. július 25.

Két hete használom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Eddig semmilyen alumíniummentes deo nem jött be, de ez végre működik. Bár izzadok, de büdös nem vagyok tőle. Remélem később se fog megváltozni a véleményem!

Gwdihw Smoochy Lips Mézes Citromos Ajakbalzsam

Gwdihw Smoochy Lips Mézes Citromos Ajakbalzsam
2014. július 25.

Mivel az előző ajakápolókkal nagyon meg voltam elégedve, gyorsan lecsaptam az új kollekcióból a borsmentásra és a mézes citromosra is.
A kiszerelés valamivel kisebb lett, viszont csavaros, ami mindenképpen praktikusabb, mint a korábbi pattintós verzió. Az összetevőin is változtattak, ez méhviaszos, tehát már nem az olvadékony kókuszolaj az alapja a balzsamnak, ezáltal az állaga is más lett, sokkal keményebb.
Nagyon szeretem, finom az illata és remekül hidratál!

Gwdihw Smoochy Lips Borsmentás Ajakápoló

Gwdihw Smoochy Lips Borsmentás Ajakápoló
2014. július 25.

A borsmentás isteni, frissít és hidratál, sőt, a hatása egy picit a Carmexre emlékeztet! Ez az új kedvencem, azt hiszem ezt bátran kijelenthetem!

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Virág kivonat.