Katakatica

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2013. szeptember 4.

Nemrég vettem egy kezdőkészletet az 1-es, piros színben, plusz a 16-os és 12-es színeket. Valami gyönyörűek, szuperkönnyű használni egy laikusnak is. Én nem használtam alá mást, mint ami a kezdő készletben van. Egy rétegben tökéletesen fed, 60 mp alatt megköt. Én próbaképp 2 hétig fent hagytam, csak a lenövés látszott, semmi más baja nem volt. Ha csak azt számolom, hogy 2000 Ft - ot hagytam ott kéthetente a manikűrösömnél, akkor ez gyorsan be fogja hozni számomra a ráköltött összeget, ráadásul otthon, tv nézés közben kényelmesen, maximum fél óra alatt végzek vele. Imádom :-).

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2013. augusztus 22.

Nekem egy sötétpiros árnyalat van meg, a 75-ös. A színe gyönyörű, a terülése jó, nem csíkozott. De az öröm részemről itt véget is ért. Gyakorlatilag 2 órát nem bírt ki a körmömöm, mert a vége kezdtett lekopni. Hozzáteszem, erős körmöm van, nagyon régóta lakkozok, gagyibb lakkok (essence, miss sporty, stb.) is 3-4 napig tökéletesen bírják a körmeimen átlagos házimunka mellett.
Ma van rajtam 1,5 napja, még nem mostam le, de mindegyik körmöm vége lepattogott már, pedig rövid körmeim vannak. Nekem pénzkidobás volt ez a lakk, soha többet nem veszek ilyet. Az egy csillag csak a színért megy.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2013. július 2.

Nekem ez az a szempilla spirál, amihez újra, meg újra visszatérek. Nem ragad, nem kenődik, határozottak lesznek tőle a szempillák, mégis természetesek.