katalin89

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Wash&Go Hajpakolás Shea Vajjal és Kreatinnal

Wash&Go Hajpakolás Shea Vajjal és Kreatinnal
2020. június 14.

Jelenleg ezt a hajmaszkot/balzsamot használom. Nagyon puhává és selymessé teszi a hajam. Ha a hajamat a fülem mögé teszem, hogy ne lógjon a szemembe, akkor csúszik ki a fülem mögül, annyira selymes a hajam:) Más márkánál nem tapasztaltam még ilyent.
A termékcsalád gránátalmás, színezett hajra való hajmaszkja is ugyanígy teljesít. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Wash&Go Hajpakolás Gránátalma Kivonattal

Wash&Go Hajpakolás Gránátalma Kivonattal
2020. június 14.

A húgomtól kaptam ajánékba, ő nagyon elégedett volt vele. Bár nem festem a hajam, én nagyon elégedett vagyok a hatásával. Eddig 2 féle samponnal próbáltam és annyira selmyessé teszi a hajam, hogy ha a fülem mögé teszem, akkor mindig előre csúszik:)) A "shea vajas & kreatinos" verziót is próbáltam, az is szépen teszi a dolgát:)

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2020. június 11.

Én nem érzem, hogy lenne illata, ahogy néhányan előttem, az viszont igaz, hogy a "light" árnyalat is sötétebb, inkább nyárra való szín. Nincsen extrém világos bőröm, szóval akinek az van, annak nem tudom ajánlani :( Nagyon remélem, hogy piacra dobnak egy világosabb színt is, szerintem lenne rá igény.
Amúgy nekem nagyon tetszik ez a BB krém. A fedése nem túl nagy, nem fed el minden pirosságot nálam, viszont szeretem használni. Szépen egységesíti az arcom. Kézzel szoktam felvinni és imádom a krémes állagát. Igazából nem is tudom mihez hasonlítsam, nem volt még ilyen selymes/krémes állagú krémem vagy alapozóm. A finishe gyönyörű és természetes, nem emeli ki a száraz részeket, szépen lehet rá sminkelni és egynletesen kopik. A száraz bőrömnek egy áldás!

1 MÁRKA