katalin89

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2019. szeptember 7.

Kicsit meglepődve láttam, hogy milyen jó vélemények vannak itt róla. Láttam azt is, hogy van akinek már évek óta van, az én flakonomon viszont azt írja, hogy NEW. Változtattak volna az összetevőkön és ez egy új verzó, amit én vettem? Vagy évek óta ott van a NEW felirat a csomagolásokon? Mindenestre, nekem nem vált be annyira. Az öszetevőkkel én sem vagyok annyira elégedett és vásárlás után jöttem rá, hogy hasonlít az illata az egyik önbarnítómhoz, amit nem igazán szerettem, ráadásul napoklig érezhető volt a bőrömön. Nekem ez a testápoló nem szívódik be hamar, a bőröm viszonylag hosszú ideig ragacsos marad (10-15 percig biztosan - ami elég sok idő, ha sietsz valahová, vagy még lefekvés előtt is, amikor bújnál be a takaró alá, de minden ragad a bőrödhöz). Bár elhasználom valahogy (ezért adok 2 csillagot + a pumpás megoldásért), de biztosan nem fogom újra venni.

You Are Cosmetics Essential Alapozó

You Are Cosmetics Essential Alapozó
2019. június 27.

Maga az alapozó nagyon könnyed, BB krém jellegű és fedésű (gyenge, szaténes - de a púder gyönyörűen lemattítja). Illata egyáltalán nincsen, ami számomra meglepő, mert az illatanyag nélküli temrékeknek is sokszor van egy halvány illata/szagja. Ennek abszolút semmi sincs!
Nagyon száraz, vízhiányos bőröm van, helyenként a száraz bőrdarabkák is látszanak és nagyon kevés alapozó vagy BB krém van, ami nem emeli ki ezeket mégjobban. Sajnos ez az alapozó sem tud megbírkózni velük, szóval nem tudok maximális pontszámot adni. Az e.l.f. BB krémjével szoktam használni, együtt nagyon jók! Amúgy önmagában is bevállhat, főleg olyanokank, akiknek nem annyira száraz a bőrük, hogy hámló darabkák jelenjenek meg. De kíváncsi lennék arra is, hogy más bőrtípúson hogyan viselkedik.
Az ára csodás, bár egy nagyon kis mennyiséget kapunk a pénzünkért. Szívesen fizeteném a dupla árat egy dupla adagért, de így talán könnyebb a saját színünket is kikeverni, mert nem sajnáljuk a pénzt egy sötétebb/világosabb árnyalatra, ha először nem találtuk el a színt.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2019. június 18.

UPDATE: (értékelés változatlan):
Általában a BB kérmekben található fényvédő nem sokat ér (tapasztalat), viszont két kültéri eseményen is részt vettem a napokban. Ezt a BB-t viseltem egy másik alapozóval keverve. Az arcom kicsit kipirosodott, viszont nem égett le. A karom és a dekoltázsom viszont nem úszta meg ennyivel. Szóval hálás vagyok ebben a BB kérmben található 30-as fényvédőért!

Érzékeny, száraz bőrre kerestem alapozót és/vagy BB krémet, amikor egy listában megláttam ennek a terméknek a nevét. Az itteni vélemények is meggyőzőek voltak, így megvettem.
Az alapozóknál és krémeknél nem szoktam meg az erős illatokat, ennek pedig az illata nagyon erős volt elsőre. Most inkább azt mondanám, hogy megszoktam, de sosem értettem, hogy az illatokat azért teszik bele egyes termékekbe, mert el akarnak rejteni egy roszabb szagot vele, vagy tényleg csak illatosítani akarnak? Az illattól eltekintve, a BB krém nagyon tetszik. Fedése valóban nem nagyon van, kevesebb mint a Bourjois Healthy Mix alapozójának, de nagyon szép, szaténes a finishe. Ha nem púderezem le rendesen, akkor néhány óra múlva kezd fényesedni a homlokom, de ma pl. rendesen fixáltam és 6 óra után sem fényesedett át. Ha több fedést szeretnék, az első réteg után néhány perccel még viszek fel egy réteget. Persze így sem lesz olyan nagy fedése, de azért látszani fog az a plusz egy réteg.
Amúgy nagyon szépen műküdik együtt a Catrice HD alapozójával, általában így használom ezt a BB krémet. Sokan panaszkodnak (köztük én is) a Catrice szárító hatására, de ezzel a BB krémmel keverve gyönyörű finish érthető el. Fele-fele arányban szoktam keverni és teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel, éppen ezért fogom újra venni ezt a BB krémet. Az illata miatt viszont mindenképp le kell vonnom egy csillagot... :(

1 MÁRKA