KatalinKelemen

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey
2021. december 9.

Ez borzalom!
Elviselhetetlenül büdös, ragad, nem lehet normálisan adagolni, és semmit sem tesz az izzadás ellen. 2 próbálkozás után a kukában landolt.

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2021. október 19.

Sierra árnyalatban használom, a sötétszőke hajam természetes vörösre változtatja (mint WandaVision). Ecsettel viszem fel, így nem fogja be a fülem/bőröm. A zuhanytálcát simán kiöblítem, azt sem fogja be tartósan. Egyedül a hajtöveknél kell odafigyelnem, mert a szőke babahajakat intenzívebben színezi, de ez inkább az én skilljeim hiánya, mint a termék problémája. Jó az illata, balzsamként is jól működik, és puhává varázsolja a hajam. Természetesen kopik és teljesen eltűnik egy idő után (nem mint azok a 'kimosható' színezők, amikkel anno tinédzserként pusztítottuk a hajunk), kb. 4-5 mosást bír.
Ajánlom a hozzám hasonlóknak, akiknek világosabb a hajszíne és időről időre szeretnének valami újat kipróbálni, ugyanakkor nem készek elköteleződni egy tartós festés iránt.

Avène Gentle Toner

Avène Gentle Toner
2021. október 19.

Évek óta folyamatosan újravásárolom, az érzékeny, vízhiányos bőröm imádja. Nem tudom, hogy az előttem kommentelők mit várnak egy toniktól, de tökéletesen teszi azt, ami a feladata (pH kiegyenlítés hidratálás előtt, víz biztosítása a humektánsok ideális működéséhez)