KatalinKelemen

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Aqua Gelée Reinigungslotion

Neutrogena Hydro Boost Aqua Gelée Reinigungslotion
2019. december 1.

Az itteni pozitív vélemènyek miatt vettem meg, de nàlam nagyon nem vàlt be. Màsodik arctisztítónak vettem a sminklemosó olaj eltàvolítàsàra. A feladatàt nagyon jòl ellàtta, mert a bőröm tiszta volt utàna és semmilyen maradék smink nem volt a vattakorongon a tonik utàn. Viszont teljesen tönkrevàgta a bőröm sajàt védőrétegét. A jòl bevàlt AHA hàmlasztóm fél perc utàn le kellett mosnom, mert annyira csípett. Reggel zsíros arccal ébredtem, pedig alapvetően szàraz a bőröm. Valószínűleg így pròbàlta kompenzàlni, hogy a lemosò minden mikrogramm olajat eltàvolított. Pàr nap utàn végül pàr pattanàs is előjött, így végleg megszabadultam tőle.

HiPP Babysanft Arckrém

HiPP Babysanft Arckrém
2019. május 3.

Akciósan vettem 2 euróért és azóta hozzá sem nyúltam az eddigi kedvenc Avene hidratálómhoz. Az illata elég agresszív, de viszonylag gyorsan elillan. Szépen hidratál és nyugtatja az arcbőröm retinol után. Mivel nagyon kedvezőaz ára nyakra és dekoltázsra is kerül belőle bőven. Biztosan újraveszem!

Hand Chemistry Pro-Repair Skincare for Hands

Hand Chemistry Pro-Repair Skincare for Hands
2019. április 9.

A tubusból hiányzik a krém kétharmada, ami 30ml-nél eléggé feltűnő. A panaszlevelemre végül annyi választ kaptam, hogy tévedek. Esélyem sincs, hogy valóban kipróbáljam a terméket, mivel a csomagoláson az áll, hogy 11 nap után napi 2 használat mellett lehet majd látni az eredményt. Na, ez az adag talán 5 napig fog tartani.