KatalinKelemen

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. január 12.

Nekem sajnos nem vált be, ahogy a Maybelline többi korrektora sem. Levadásztam a 05-ös árnyalatot, de sajnos baromi világos. A 10-es meg persze nagyon sötét hozzá képest. Sajnos nincs jóban a formula a száraz bőrömmel, képtelenség eldolgozni, pedig próbáltam mindenféle primeren, ecsette, ujjal és szivaccsal, de beül a ráncokba és megtapad minden szárazabb folton. Pluszban még jobban szárítja a szemkörnyéket. Ha ezt használom simán 5 évvel idősebbnek nézek ki. Pattanásokra nagyjából működőképes, de csak erre a célra nem fogok külön korrektort fenntartani. A hab a tortán, hogy a kupak valahogy nem zár rendesen, és a korrektor visszazáráskor felgyűlik a kupak és az üvegcse között, és összeken mindent.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. január 12.

Nekem nem jött be, pedig annyira örültem mikor megláttam, hogy végre van belőle az Ivory árnyalatban, mert csomó beauty gurunál láttam. Sajnos megint bebizonyosodott, hogy a Maybelline-nél nekem nincs megfelelő árnyalatú korrektor. Az Ivory hófehér, amivel nem is lenne probléma, ha el lehetne dolgozni, de az lehetetlen. Mindegy, hogy milyen primer kerül alá, hogy ecsettel, ujjal vagy szivaccsal viszem-e fel, képtelenség úgy eldolgozni, hogy ne úgy nézzek ki, mint akit véletlenül lemeszeltek. A karikák eltakarása helyett csak kiszárítja a bőrt, beül a ráncokba és megkapaszkodik minden egyenletlenségen. Az eggyel sötétebb opció meg baromi sötét. Próbáltam keverni mindenfélével, de csak rontott az amúgy működő korrektoraimon.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal
2019. január 12.

Alapvetően szeretem ezt a korrektort, mert a kevésbé sminkelős napjaimon szépen beleolvad a bőrömbe és egyenletessé teszi a bőrszínem. Fedése nem sok van, de nem is zavar. Eléggé sárgás, ami jól illik a bőrszínemhez. Az egyetlen probléma: csillámok. Komolyan, a Bourjoisnál valaki megérdemel egy tarkónvágást ezért az ötletért