katalinmester13

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset
2021. július 31.

Szerintem egy közepes minőségű ecset. Mutatós a nyele miatt, de az én példányom frizuráját elrontotta a fodrásza. Kiállnak szálak, több helyen mintha belenyírtak volna. Ennél sokkal puhább ecseteim is vannak. Fejformája tetszik, de nem tetszik, ahogy felviszi a highlightert. Nem egyenletes az eredmény. Másik ecsettel felvíve tökéletes. Ha nem muszáj, nem nyúlok érte.

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2021. július 25.

A legjobban és leggyengédebben tisztító fogkefe, amit eddig használtam. A megszokottnál hamarabb kezdenek szétállni a sörtéi. Még a kisfiam is megjegyezte, hogy ez egy nagyon jó fogkefe, pedig aztán ő nem szokott ilyenekkel foglalkozni. Mindketten ezt használjuk egy ideje, és nem szándékozunk váltani.

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++
2021. július 15.

Nagyon folyékony hófehér krém illatú fényvédő. A legjobb benne a csomagolása: rózsaszín és pumpás. Az én bőrömön nagyon szépen mutatott. Simább, szép bőrfényű lett tőle az arcom. De nagyon ragadt, bármennyi idő is telt el. Púderezés nélkül egész nap kellemetlen érzést nyújt. Szememet kegyetlenül csípte, pedig még a közelébe sem mertem menni vele. Pattanásokra hajlamos bőrre semmiképp nem ajánlom. Többször is nagyon csúnyán elrendezte a bőröm. Néha-néha használva nem okozott gondot, de napi szinten való használattal pár hét után borzalmak jelentek meg rajtam. Minden bőrtípusra ajánlja a gyártó, szerintem zsíros, de még a normál bőrűek sem szeretnék.

6 ÖSSZETEVŐ