katalinmester13

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Body-Expertise Perfectslim Cellulite-Gel

L'Oreal Paris Body-Expertise Perfectslim Cellulite-Gel
2020. január 25.

Nagyon finom illatú, szép opálosan zöld gél. Selymesen simává teszi a bőrt. Eleinte oda használtam, ahova javasolja: comb, fenék, has. A napi kétszeri bedörzsölést alulról felfelé haladva, azt én nem tudtam tartani. Reggel megvárni, míg beszívódik, az nem megy. Ráadásul hűsítő hatása is van. Nem vágyom reggel hűsölésre, csak gyors elkészülésre. Aztán esténként is ritkábban használtam. Amikor elővettem, már mindenhová kentem, hogy foggyon már el. Nagyon sok van benne, és kevés kell belőle. Nem tudom, hogy használt-e. Az biztos, hogy narancsbőröm még mindig van. Ahogy tíz nőből kilencnek. Már nem vásárolok cellulitiszre semmiféle kencét. Úgy van jól, ahogy van.

L'Oreal Paris Récital Préférence With Hi-Shine Complex

L'Oreal Paris Récital Préférence With Hi-Shine Complex
2020. január 22.

2019. július 20.
A 3/B brasilia, sötétbarna árnyalat az enyém. Tényleg sötétbarna, szinte fekete. Tartós, tökéletes őszhajfedés. Állaga gél. Első ilyenem, egy kicsit furcsa volt, de jól működött. Színvédő hajápolója UV szűrővel ellátott és E-vitaminnal gazdagított, hogy fényes maradjon a haj. Én nem vettem észre, hogy a hajam ragyogóan fényes lett volna, de az árnyalat, a fedés és a tartósság teljesen rendben van.

2020. január 22.
A színvédő hajápoló eleinte nem váltott ki belőlem semmit. Egészen addig, míg jó sampont használtam. Most, hogy kifogtam egy borzalmasat, ez a hajápoló megváltás a sampontól megkeményedett, összegubancolódott hajszálaimnak.

Cien Express Körömlakklemosó Szivaccsal (Acetonmentes)

Cien Express Körömlakklemosó Szivaccsal (Acetonmentes)
2020. január 13.

Tévedésből vettem. De már nem vittem vissza a pénztártól. Bárcsak minden tévedésem így sülne el! Még nem volt ilyen megoldású lemosóm. Sötétkék lakkal avattam fel. Pillanatok alatt megvan egy köröm, és a széleken is, a bőrnél is könnyedén leszedi. Nem tudom, milyen lemosó van benne, de nagyon ügyes. Nem kell öntögetni, korongozni, dörzsölgetni. Mivel ráírták, hogy ne távolítsuk el belőle szivacsot, természetesen - a korom ellenére - én megpróbáltam. Valamennyit sikerült is kiborítanom, ami a nadrágomon landolt, de nem lett semmi baja (a nadrágnak sem). Annyira megijedtem, hogy eltékozoltam 5 csepp nedűt, hogy a legközelebbi vásárlásnál már tudatosan tettem a kosárba.
Ma lelkiismeretfurdalás nélkül húztam ki belőle a szivacsot, mivel már nem dolgozott annyira szépen, és ragadt tőle a körmöm. De szerencsére van utánpótlás. Egy évig biztosan használtam. Nagyon-nagyon elégedett voltam, vagyok vele.

6 ÖSSZETEVŐ