katalinmester13

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2022. augusztus 15.

Még sosem használtam önbarnítót, gondoltam kezdésnek jó lesz ez. 300 Ft-ért vettem. Utolsó darab volt a polcon. Nem vagyok fehérbőrű, de egyáltalán nem napozok. Eleinte tetszett a gyümölcsös illata, nem éreztem az önbarnítók tipikus szagát. Örültem is ennek. De egy kis idő után mégis előjött, és kezdtem eltelni vele, nem szívesen használtam. Nem szoktam egyszerre több terméket kibontani, de most megtettem. Nagyon nehezen tudtam rávenni magam, hogy elkenjem. Végülis elfogyott, de kínlódva. Nekem minimális színt adott. Zuhanyzásnál egy kicsit befestette a vizet. Az ágyneműt nem fogta be, de ha lecsöppent valahova (szőnyeg), azt sárgára színezte. De könnyen kiszedhető a folt. Végülis elfogyott, és nem okozott bajt, de gondolni sem tudok arra, hogy még egyszer magamra kenjem.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. augusztus 5.

Tejüveg színű, zselés állagú nagyon jó lemosó. Esténként használtam miután egy nedves frotír sminklemosó "kesztyűcskével" nagyjából letisztítottam az arcom. Sminkmentes napokon önmagában használtam. Tökéletesen tisztít. A pórusokat is. Jó érzés vele mosakodni. A szemet nem csípi. Kicsit nehéz lemosni. Nagyon ragaszkodik hozzám. Szerintem én is hozzá. Tervezem egy újabb darab beszerzését. A legjobb.

Cien Sun Lotion Satin Effect SPF20

Cien Sun Lotion Satin Effect SPF20
2022. augusztus 4.

Nagyon tetszett az illata. Enyhén csillog a bőrön. Nagyon szép. Kicsit ragadt egy kis ideig. Nem strandoláshoz, hanem a ruhából kilátszó testrészekre a mindennapokban használtam. Így megfelelő volt a fényvédelme. Mivel kémiai fényvédőt tartalmaz, figyelnem kellett, nehogy a szememhez érjek a naptejes kezemmel, mert borzasztóan csípett. Elfogyott az utolsó cseppig.

6 ÖSSZETEVŐ