katalinmester13

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Teint Perfektion Bio-Cellulóz Ajakápoló Maszk

Balea Teint Perfektion Bio-Cellulóz Ajakápoló Maszk
2019. április 22.

Nekem ez tetszik. Teszi, amit ígér. Az íze is jó. Nem szaladok el rögtön egy példányért, de ha arra járok veszek még belőle néhányat. Tényleg puhít és egy kicsit simábbá teszi az ajkakat. Ezenkívül egy kis időre be is tapasztja a számat. Így mindenki jól jár.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. április 21.

Elfogyott az első üvegcse. Pigmentfoltkezelésre szerettem volna. Arra eddig nem vált be sajnos. Az állaga hígabb gélszerűség. Önmagában gyorsan beszívódik, de ha van alatta valami (mégha ugyenezen termékcsalád teljesen folyékony, vízszerű C-vitaminos szérumjáról is van szó), akkor már fennakad, réteget képez. Fölé is csak valami nagyon vékonyka krém kerülhet. Ez valószínűleg a bőröm "hibája", egyszerűen nem bírja a rétegeket. A pattanásaimra sem volt túl nagy hatása. Viszont egy kicsit hidratál, és a tágabb pórusokat kissé összekapja. Nem érzem nélkülözhetetlen terméknek. Van még egy üveggel. Ha kezd valamit a foltjaimmal, marad. Ha nem, továbbkeresgélek.

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment
2019. április 7.

Sok mindent nem tudok róla írni, az előttem szólók és a teljes kiszerelést elhasználók átfogóbb véleményt tudnak alkotni. Kipróbálás céljából és a postaköltség megspórolása végett rendeltem belőle 2×1ml-t. Ekkora mennyiség elhasználásával csak annyit lehet megtudni róla, hogy okoz-e valami bajságot, milyen az illata, lehet-e alá-, fölé kenni mást is. Ezenkívül reménykedik az ember, hátha ez az a csodaszer, ami segít a foltok halványításában. 25 éve keresem, de még nem találtam meg a "napfoltok" ellenszerét. Valószínűleg ez sem az. De könnyen beszívódó, kellemes alig illatú, minden kencémmel együttműködő, könnyű, szinte folyékony átlátszó valami ez. Még nem tudom, hogy megveszem-e nagyban, mert már annyi mindent kipróbáltam, de semmi. Remélem nem Tamási Áron Ábelja által kikevert balzsamírnál fogok kikötni. :)

4 ÖSSZETEVŐ