KatalinS

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Treacle Moon Papaya Summer Körperpeeling

Treacle Moon Papaya Summer Körperpeeling
2020. június 15.

Szuper kis cucc, isteni nyári gyümi illattal!! Finoman puhít viszonylag apró szemcsés. Pasim keze meló miatt nagyon érdes, repedezett. 1 hét alatt rendbe hozta és így a bőre beszívja a krémet végre. Biztosan újra veszem! Nálunk kedvenc lett :)

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2016. augusztus 18.

Van, aki nem ismeri vagy használja a Camexet? :) Szerintem lassan mindenkinek a táskájában ott lapul. Én hosszú évek óta használom. Nagyon szépen ápol és véd, nekem így soha nincsen herpeszem, vagy olyan kellemetlen égető érzés a szám szélén, hogy ittam valaki után. Aki esetleg még nem ismeri, annak szívből ajánlom, alapdarab.Nekem ez a tubusos fajta a kedvencem.

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra
2016. augusztus 12.

Előszöris isteni finom illata van, nem gyümölcsös annyira inkább az argán olajnak az a kellemes picit fűszeres illata érvényesül. Az én hajam hosszú, vékony szálú, dús és hennával festem. Már amikor felteszem a nedves hajamra érezni, hogy a hajam puhább lesz, az ujjaimmal könnyen szét tudom választani a hajszálakat, nem gubancolódik össze. Csak néhány percig hagyom rajta. Nekem észrevehetően ki is egyenesíti a hajamat, szép fényes lesz tőle. Elsőre ezt a pici kiszerelést vettem, de be fogom szerezni a nagyobbat is :)

1 MÁRKA