katarakta

Regisztráció dátuma: 2012. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Vietnámi - Kínai Balzsam

Vietnámi - Kínai Balzsam
2013. július 3.

Lehet,h.a szaga nem a legkellemesebb,de az árvíznek köszönhetően nálunk csak úgy hemzsegnek a szúnyogok,van vagy 30-40 csípés rajtam,és semmi de semmi nem használ,iszonyatosan viszketnek.Gondoltam kipróbálom ezt a balzsamot,vesztenivalóm úgysincs,és tádáááám...5-10 mp és nem viszketnek a csípések,nem dagadnak be.Úgyhogy javaslom aki nem bírja a vakarózást próbálja ki.

Alverde Men Sampon Sörrel

Alverde Men Sampon Sörrel
2013. április 21.

Egy hónapja vettem a sok pozitív vélemény hatására.Gondoltam többször tesztelem mielőtt írok róla.Vékony szálú hajam van,aminek a töve zsírosodik,szőkére festett.Sajnos elég sok sampont próbáltam már,de mindegyik hamar zsírosította.Rettenetesen örültem,mert ez még a harmadik alkalom után is kiválóan teljesített,szépen állt a hajam,nem lapult le,nem nehezedett el,nem volt zsíros,és még a negyedik(!) napon is ki mertem menni az utcára.Gondoltam is,h.az egekig fogom magasztalni,hogy vegyétek,vigyétek.De tegnap újból megmostam vele a hajam,és sajnos bekorpásodott tőle a fejbőröm,pedig az én hajam nem volt korpás sosem!!!!Úgyhogy sajnos megtört a varázs,kereshetek újabb sampont.Nem tudom mi váltotta ki mindezt,de elkeserített.Így csak 3 csillagot kaphat.

Aroma Greenline Tusfürdő Joghurt Vanília és Füge

Aroma Greenline Tusfürdő Joghurt Vanília és Füge
2013. április 14.

Nem vettem észre,h.ez is fent van,úgyhogy akit érdekel a mangósnál megtalálja a véleményemet.Addig is bátran vegyétek,mert nagyon nagyon jó,hatalmas kedvenc,nem alaptalanul!!!

1 ÖSSZETEVŐ

Aloe Andongensis Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott