katarzis24

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: -

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Revitalizáló Arcmaszk

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Revitalizáló Arcmaszk
2020. január 26.

Nagyon jo kis maszk. Az elso Body Shopos termekem, amit az itteni velemenyek alapjan vettem meg. Nagyon kellemes az illata, es nagyon jok a hatasai. Miutan lemostam egybol ereztem, hogy a borom puhabb es hidrataltabb. Nagyon kellemes erzest adott. Tuti, hogy ujravevos!

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2020. január 26.

Nagyon szeretem! Minden reggel a hidratalo krememmel egyutt viszem fol a boromre. Szerencsere nincs sok borhibam, de ami volt az is halvanyodott. Nem tudom megmondani, hogy vilagosodott-e a borom tole, mert alapbol nagyon feher a borom, de az tuti, hogy ujraveszem. Az elso C-vinaminos szerumom, es imadom! Nagyon keves kell belole, es nagyon lassan fogy. Nagyon gazdasagos.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2020. január 26.

Ordinary-rol valtottam erre. Tetszett a hatalmas szinvalasztek, mert nagyon nehezen talalok a borszinemhez passzolo alapozot. Nagyon jo kis alapozo, bar vigyazni kell a mennyiseggel, mert okozhat maszk hatast, de ha odafigyelunk erre, akkor szep vegeredmenyt hozhatunk ki belole. Nyilvan van ennel jobb alapozo, de ebben az arkategoriaban szerintem teljesen rendben van.

1 MÁRKA