kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA
2021. május 25.

Kilenc-tíz hónapja használom már hetente egyszer-kétszer csak testre. Imádom. Végre nem kell a fürdőkádat összekenni az utálatos testradírokkal. A bőröm sima, selymes és puha. Amíg kapni lehet, mindig meg fogom venni, húsz éve ez az első testápoló, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. A lábam szinte mindig szárazon hámlott a volt a borotválástól - de már nem :)

OPI Chip Skip

OPI Chip Skip
2021. március 24.

Működik! Ha elfelejtem használni, ugyanazok a fedőszínek napokkal kevesebb ideig tartanak. Lemezesen töredező körömvégeken is bírja vele a lakk két napig, a mindennapos hajmosás-mosogatások-takarítgatás mellett is. A fedőlakk kivételével csak a márka termékeit használom, az igaz. Egyéb márkáktól csak néhány glitteres fedőlakkom van, azok meg eleve tartósabbak.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2020. szeptember 22.

Megvettem két okból. Az első, hogy bár elsősorban száraz bőrre ajánlott, az eddigi vélemények két kivétellel kombinált és zsíros bőrű hölgyektől érkeztek. A másik oka pedig az volt, hogy az emulzió hónapok óta hiánycikk. Első retinolos termékem, most már két hete használom. Az biztos, hogy a rétegzős rutinban oda kell figyelni a mennyiségekre, mert ha elszalad a ló az ember lányával, a hidratáló már kukacosodik. Az esti rutinomban a negyedik, utána már csak a hidratáló jön (ha jön). Nem jó érzés esténként ez a squalane, na. De reggel! Néha percekig csak bámulom magam a tükörben :D Hihetetlen, de alig látszanak a szem alatti lila karikáim! Az egész arcom egyenletes és ragyog, komolyan öröm ránézni. (Az igazság kedvéért hozzáteszem, hogy szintén két hete reggel-este használok argireline-szérumot is itt-ott; valószínűleg az is közrejátszik a változásban.)
Hát igazán kíváncsi vagyok, mi lesz három hónap múlva, ha már most ilyen látványos a hatás.

Update: valójában hónapokig nem szerettem, de most, hogy már nem használom, hiányzik. Nagyon nehezen szívódott be, furcsa érzés is volt a bőrömön, de visszateszem majd a téli rutinomba.