kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Hand Chemistry Pro-Repair Skincare for Hands

Hand Chemistry Pro-Repair Skincare for Hands
2020. július 17.

Tizenegy napot ígért, tizenegy napja használom, a kézfejeim pedig 11 évet letagadhatnának. Minden ígéretét beváltotta, és nagyon megszerettem. Kb. 5 másodperc alatt beszívódik, végre sietve is használhatok kézkrémet. Kár, hogy annyian lehúzták előttem, de csak félreértették szegényt: ez a krém elsősorban NEM hidratáló krém! Arra van a márkának két másik terméke... ez már egy másik szint. Ugyanaz, hogy csak mert a hidratálóban van pici cé meg e vitamin, attól még használunk antiox-szérumot, ugye.... Nekem is van hidratáló kézkrémem külön, ezt pedig “rendeltetésszerűen” használom reggel-este. Az árához annyit, hogy nagyon kevés kell belőle és tényleg csodaszer :)

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2020. július 9.

Semmire nem vagyok érzékeny, az én bőröm mindent tolerál. De a frissen borotvált területekre ez nem érvényes. Jó sokáig tartott, mire megtaláltam ezt a dezodort, már évek óta használom. Ez az egyetlen, ami nem csípi a frissen borotvált hónaljamat, ezért. Miután nem vagyok izzadós (fizikai erőkifejtés hiányában gyakorlatilag nem izzadok, és ha igen, az is szagtalan), nyilván nem tudom megítélni, mennyire “hatásos”. Edzés előtt is használom, de nem várom el tőle, hogy egy 450-550 kcal/óra intenzitású súlyzós edzés után is kellemes illatom legyen (nincs is), mert az mission impossible.

ANNY 6 in 1

ANNY 6 in 1
2020. június 9.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel! Én eddig csak OPIt használtam, de a tavaszi helyzet miatt beszerezhetetlenné váltak a különböző alapok, így vettem ezt. Nagyon (!) könnyen terül fedőlakként is. Villámgyorsan lehet vele dolgozni, és tényleg gyorsan szárad. Én alapozásra és fedésre is használom, kiváló. Mindazt nyújtja, amit a dobozon ígér, ez nagyon kellemes meglepetés volt.