KataViki

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin
2020. október 25.

Bocsi, hogy lehúzom.. Nagyon nem jön be, pedig illat alapján vettem (mint mindig), de fürdéskor nagyon bántó, nekem olyan gyerekfogkrém / gyógyszertári szag.. Az állaga sem elég sűrű. Pedig többnyire bejönnek a Baleák, de ez a ritka kivétel. Biztos ugyanúgy tisztít, nem éreztem hogy szárít, de kézmosónak fogjuk elhasználni.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. október 18.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Köszönöm szépen!
Sajnos azonban nekem nem vált be. Bár alapvetően nem az én hajamra szánták, de sokszor váltok sampont, ezért gondoltam egy próbát megér.
4-5 alkalommal használtam, de tovább nem tudom.. Ami pozitív, az illata kellemes, bár kicsit erős, de nem tartós, illetve a tisztító hatását érzem, a hajam 1-2 napig kezelhető tőle, de ezt nagyjából minden sampon tudja. Viszont úgy érzem, hogy minden alkalommal viszketett tőle a fejbőröm, és ezt azóta sem tudtam más samponnal elmulasztani. Nem biztos, hogy ettől, mert egyébként is hajlamos vagyok rá, de előtte nyugalmi állapotban volt egy ideig. És ez mintha felkavarta volna az állóvizet.. A harmadik csillag azért jár, mert nem én vettem, egyébként kettő lenne..

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. július 4.

Nagyon ritkán használok körömlakkot, így aztán nincs is alapozóm meg fedőlakkom sem. Egy rétegben vittem fel, és az első napokban kicsit sem vigyáztam rá, teszteltem, nem is bírta sokáig kopás nélkül. De a színe nagyon tetszik (15 heatwave), és a textúrája, felvihetősége is megfelelő, az ára is korrekt. Ki fogom próbálni fedőlakkal is, hátha tartósabb.