KataViki

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. október 6.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem használtam eddig külön szemkörnyékápolót, az arckrémem érzékeny bőrre való, az került a szemem környékére is.
Most szem környékére, néha az egész arcra, és nyakra használom, főleg mert nagy mennyiség, és alig akar fogyni! (Tény hogy nem minden nap alkalmazom.)
Kellemes vizes-géles az állaga, könnyen beszívódik, de a feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem egyszerűen nincs..
A mennyisége miatt szemkörnyékápolónak sok, arcra a hidratáló hatása kevés, de szerintem majdnem bárhova el lehet kenegetni.
Összességében nem rossz, de semmi hűha hatása nincs, magamtól nem venném meg. Mivel ingyen kaptam, ezért 4 csillag.

Sokszor egész arcra használom, így fogy, és nem kell másik hidratáló. Főleg nyáron volt kellemes az állaga miatt, de még most sem érzem kevésnek. Most újra is venném, de ahhoz kicsit sokallom az árát..

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló
2019. március 27.

Se nem elég vanília, se nem Nivea illat. Praktikus, táskábadobós kiszerelés, egyszerű használni. Nem érzem eléggé a hidratáló hatását, olyan egynek jó kézkrém. Csomagban vettem, így megérte, de amúgy csak 3* lenne.

Balea Lovely Ajakápoló

Balea Lovely Ajakápoló
2019. január 10.

Csomagolása, ára - ezek miatt vettem meg- , illetve az illata is nagyon tetszik.
De sajnos tényleg nagyon kevés a hidratáló hatása..