KataViki

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. július 4.

Nagyon ritkán használok körömlakkot, így aztán nincs is alapozóm meg fedőlakkom sem. Egy rétegben vittem fel, és az első napokban kicsit sem vigyáztam rá, teszteltem, nem is bírta sokáig kopás nélkül. De a színe nagyon tetszik (15 heatwave), és a textúrája, felvihetősége is megfelelő, az ára is korrekt. Ki fogom próbálni fedőlakkal is, hátha tartósabb.

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. október 6.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Nem használtam eddig külön szemkörnyékápolót, az arckrémem érzékeny bőrre való, az került a szemem környékére is.
Most szem környékére, néha az egész arcra, és nyakra használom, főleg mert nagy mennyiség, és alig akar fogyni! (Tény hogy nem minden nap alkalmazom.)
Kellemes vizes-géles az állaga, könnyen beszívódik, de a feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem egyszerűen nincs..
A mennyisége miatt szemkörnyékápolónak sok, arcra a hidratáló hatása kevés, de szerintem majdnem bárhova el lehet kenegetni.
Összességében nem rossz, de semmi hűha hatása nincs, magamtól nem venném meg. Mivel ingyen kaptam, ezért 4 csillag.

Sokszor egész arcra használom, így fogy, és nem kell másik hidratáló. Főleg nyáron volt kellemes az állaga miatt, de még most sem érzem kevésnek. Most újra is venném, de ahhoz kicsit sokallom az árát..

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló
2019. március 27.

Se nem elég vanília, se nem Nivea illat. Praktikus, táskábadobós kiszerelés, egyszerű használni. Nem érzem eléggé a hidratáló hatását, olyan egynek jó kézkrém. Csomagban vettem, így megérte, de amúgy csak 3* lenne.