kathoczi

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrprobléma: -

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2014. június 5.

Ez a "krém" tényleg tud valamit! :) Most arra használom, hogy az arcomon lévő hegeket (elnyomkodás következménye) eltüntessem. Esti tisztítás után kevés propolisz krémet zöld krémmel és firsttel a tenyeremben "összekeverem" és így viszem fel az arcomra. Látványosan javítja reggelre a hibákat! És úgy veszem észre, hogy a kisebb ráncokat is feltölti! :))

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2014. június 3.

Erről a deoról minden tanácsadónak tudnia kellene és tájékoztatni is a vevőt, hogy ne izzadásgátlóként adja el. Ugyanis ettől fogsz izzadni,mert így ürülnek a méreganyagok,csak nem leszel szagos, mivel a benne lévő aloe vera baktérium és gombaölő is. Ha hagyományos dezodorról Ever-shield deóra váltunk, előfordulhat, hogy 5-10 napig „erőteljesebb” illatunk lesz, hiszen az eddig el nem távozott méreganyag ekkor kezd el kiürülni. Egyénenként változó, de kb. 2-3 hét után helyre áll az egyensúly.
Nem tartalmaz alumíniumsót,így a mellrák kockázata is csökkenthető.
De aki nem akarja rendeltetés szerűen használni, másra még tudja :) Vannak ötleteim és tapasztalataim :)
Nekem szinte egy évig elegendő. Számold ki, Te ennyi idő alatt mennyit költesz deora? Nekem megéri!!

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2014. május 29.

Lakkban eddig ez a kedvenc! A színei széles skálán mozognak. Tökéletesen fed, nem pattogzik le. Az állagát is elég sokáig tartja, nem kell kidobnom amikor még félig van. Egy hátránya van: nagyon kevés helyen lehet kapni.