Kati04

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2021. augusztus 20.

Ez valami csoda!! A legjobb tus amit próbáltam pedig volt már pár... Nagyon könnyű használni, pikk-pakk gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Szuper fekete, nem mászkál el. Remélem sose vonják ki a forgalomból mert más tust többé nem akarok venni.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. március 15.

Ez az egyik olyan termék az Ordinarytől, amit mindig újraveszek. Imádja a bőröm, látványosan javított a bőrképemen. Frissen keverem össze közvetlenül használat előtt, így víz alapú szérumokba stb. is gond nélkül adagolható, ami hatalmas plusz pont, mivel én a szilikon vagy olaj alapú termékeket nem igazán kedvelem.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. március 15.

Nekem bevált .

Fizikai fényvédőt kerestem és azok közül is csak olyat, amiben van zinc oxide és titánium dioxide is a teljeskörű védelem érdekében. A Purito botrány + vírus miatt a megszokott koreai fényvédőim nem elérhetőek ezért úgy döntöttem újra veszem ezt. Már korábban is elhasznaltam egy tubussal és teljesen elégedett voltam vele.

Nyárra nekem kicsit sok de hűvösebb időre megfelelő. Enyhe fehér réteget hagy, de egy kis púderrel eltüntethető. Szép összetevők, kedvező ár.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ