Best of Beauty 2019

Kati04

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lush Think Pink Fürdőbomba

Lush Think Pink Fürdőbomba
2019. június 23.

Az egyik legjobb fürdőbomba amit próbáltam. Gyönyörűvé varázsolja a vizet. Szép rózsaszín színe lesz ezüst csillámokkal, megbabonázó :D. Kellemesen hidratál és csillámos marad utána a bőr de nagyon apró szemű csillámok vannak benne úgyhogy nem gagyi a hatása. Újravevős.

Trend It Up Pure Perfection Highlighter Stift

Trend It Up Pure Perfection Highlighter Stift
2019. június 15.

Imádom! Nagyon szép erős fénye van igazi vizes hatást kelt egyáltalán nem csillámos. Természetes a színe. Egész nap nem kenődik el nagyon tartós. Szerelem.

Deess New IPL Szőrtelenítő

Deess New IPL Szőrtelenítő
2019. március 25.

Rengeteg otthoni ipl gép van már a piacon, így elég nehéz választani. Utánaolvasás után azt találtan, hogy számomra a gépek legfontosabb jellemzője a J/cm2, ami kifejezi egy gép erősségét, ez pedig a kezelések eredményességét. minél nagyobb ez a szám, annál erősebb a gép, annál nagyobb arányban fog ritkulni a szőr. Sok otthon gép 2-5 J/cm2, úgyhogy nagyon örültem, mikor megtudtam, hogy ez a gép 13 J és még árban is jóval kedvezőbb hasonló pl Philips termékeknél. Emellett ennek a gépnek cserélhető a feje, így ha elfogytak a villanások nem kell egy új készüléket vásárolni, elég egy új fejet venni.

Kicsit kételkedtem a gép hatékonyságában, de nagyon örülök, hogy végül beruháztam rá. Több időbe telt, mire eredményt láttam, mint ahogy a leírásban állítják, de vannak területek, ahonnan teljesen kikopott a szőr, úgyhogy nagyon örülök. Fehér bőröm és söét szőrszalaim vannak. Egy területet 3x villantok le egy kezelés alkalmával. Így elég hosszú idő, mire végigmegyek a lábamon de megéri.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ