kati545

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Occitane Amande Shower Oil

L'Occitane Amande Shower Oil
2020. október 28.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt és eleinte féltem tőle, mert olajos. Nem akartam, hogy zsírosodjon a bőröm. Viszont egyáltalán nem történt ez meg. :) Nagyon kevés is elég belőle, jól habzik, de nem olyan "klasszik tusfürdő" szerűen, hanem finoman. Viszont ami még finomabb, az az illata. Valami csúcsszuper. Szeretem magamat zuhanyozás után szagolgatni :D :D Bár sok kozmetikai termékre hajlandó vagyok áldozni, úgy gondolom ennyit egy tusfürdőre nem. Viszont mivel tényleg sokáig elég, lehet veszek egyet magamnak, mert ez valóban nagyon jó.
Van hozzá egy testradíros tusfürdőm is, azt nem találtam meg Krémmánián. Viszont annak annyira aprók a szemcséi, hogy nem nagyon hiszek benne... S az illata sem ilyen kellemes.

Hush & Hush DeeplyRooted

Hush & Hush DeeplyRooted
2020. október 28.

Nagyon erős, vastag és dús a hajam. Így egy doboz beszedése után én nem láttam változást. :D De a kúra persze tovább tart(ana).

Hush & Hush Timecapsule

Hush & Hush Timecapsule
2020. október 28.

Csak egy üveggel szedtem be belőle, az pedig úgy rémlik kevés egy kúrához. Semmi változást nem vettem észre magamon, barátnőim viszont - akik rendszeresen szedik - az egekbe magasztalják a terméket.